Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Heinz a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #253034
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ty už nebudeš chytat halíky?

    Budu ale pořídil jsem si již zmiňovaný hák přímo do huby. 🙂

    #253396
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    A hlavne tento rok se budu hlavne venovat privlaci a polakum😅😅😅😅😅

    #254141
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Zamluveno. Honzak 😅😅😅😅

    #254149
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    A hlavne tento rok se budu hlavne venovat privlaci a polakum😅😅😅😅😅

    Já taky, už za týden. 🙂

    #254154
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    A hlavne tento rok se budu hlavne venovat privlaci a polakum😅😅😅😅😅

    Já taky, už za týden. :)

    Ja taky 8 cervna uz se tesime

    #254344
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Prodám málo použitou org. halibutí smyčku za 1.499,-Kč

    Prodano. Dekuji

    #269709
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Zrovna teď jsem hledám gaf na příští sezonu, náš bohužel zůstal i s rybou v moři. Preferuji gaf ze dřeva, než z hliníku, nebo z čeho sou ty gafy ve většině obchodů. Teď sem narazil na gaf Toníček, dle popisku by měl být gaf plovoucí, ale to se mě nezdá. Pokud si k němu nepřidám nějakej plovák, tak musí jít rychle ke dnu. Máte někdo osobní zkušenosti s tímto gafem, nebo doporučíte jinej prověřenej? Přece jenom jde o úlovek…

    #269711
    matrixxy
    Účastník
    (44 odpovědí)

    Zrovna teď jsem hledám gaf na příští sezonu, náš bohužel zůstal i s rybou v moři. Preferuji gaf ze dřeva, než z hliníku, nebo z čeho sou ty gafy ve většině obchodů. Teď sem narazil na gaf Toníček, dle popisku by měl být gaf plovoucí, ale to se mě nezdá. Pokud si k němu nepřidám nějakej plovák, tak musí jít rychle ke dnu. Máte někdo osobní zkušenosti s tímto gafem, nebo doporučíte jinej prověřenej? Přece jenom jde o úlovek…

    Přesně tento gaf mám. Udělal jsem si ho z nerezu. Slouží mi už několik let. Někdo preferuje hák, někomu vyhovuje tento tvar. Je to o zvyku.

    #269724
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Podobným gafem jsme vylovovali ryby kolem 30ti kilo a pokud Ti jde jak píšeš o úlovek, tak si ho nekupuj. Na menší ryby možná, ale až budeš mít u lodi nějakou trofej, tak budeš ještě rád, že neni plovoucí až ho hodíš vzteky do vody. Chce to pořádnej hák.

    #270000
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    ten gaf typu cepín na Monteverest mě přijde takový těžkopádný

    #270096
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    Já používám vylovovací kleště. Přijde mě to humanější k rybám a když rybu chci vyfotit, tak z ní nechčije krev.

    #270097
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nejlepší je pogumovaný podběrák.

    #270102
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Nejlepší je pogumovaný podběrák.

    I přes úctu k tvým šedinám a vlastnímu malému nadšení z používání gafu, bych podběrák doporučil jen a pouze v případě lovu na jigovou hlavičku. Takovej pilker s přidaným trojháčkem a papričkou …. jako zkouška nervů a test šikovnosti v y n i k a j í c í  🙂

     

    #270104
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Zrovna teď jsem hledám gaf na příští sezonu, náš bohužel zůstal i s rybou v moři. Preferuji gaf ze dřeva, než z hliníku, nebo z čeho sou ty gafy ve většině obchodů. Teď sem narazil na gaf Toníček, dle popisku by měl být gaf plovoucí, ale to se mě nezdá. Pokud si k němu nepřidám nějakej plovák, tak musí jít rychle ke dnu. Máte někdo osobní zkušenosti s tímto gafem, nebo doporučíte jinej prověřenej? Přece jenom jde o úlovek…

    Tento gaf používáme se Zerpíkem a dalšími kamarády asi patnáct let a vydrží hodně….vyzkoušený i na velké dorše a kelery….na polaky výborný…

    #270105
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    No já byl teda příjemně překvapen používáním pogumovaného podběráku .Používá jej Jigin a jeho koně.Půjčil nám ho do lodi a já jsem se na to moc netvářil.Za mne tedy můžu říct, že super.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 42)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(114)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...