Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 129 odpovědí. Do diskuze (29 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 130)
  • Autor
    Příspěvky
  • #134747
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …Jířan nakoupil novinky na mníky….stačí navnadit a máte mňouka jak poleno…

    #134748
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D

    #134749
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …odpol přišel i Pafka…

    #134750
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    #134751
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    #134752
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    …no a to je ta naše partička…

    #134753
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    #134754
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂 Po 18 oo jsme testovali co vydrží prut CORMORAN interline HALIBUT 2,10 m—-1000g Nemohli jsme ho zlomit !!!! Až při váze zvedane 120kg !!!! To nevydržel …..Za málo peněz HODNĚ MUZIKY ,,,,,,

    BYLO TO AŽ NEBEZPEČNÉ CO JSME MUSELI DĚLAT S PRUTEM ZA PÁR KORUN !!!

    BOMBA ROKU 2016 ????????

    #134783
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Prijemne straveny den na vystavisti s prazskyma i mimoprazskyma pacientama, jen Honzak mel po vcerejsku zaracha 🙂

    #134785
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Prijemne straveny den na vystavisti s prazskyma i mimoprazskyma pacientama, jen Honzak mel po vcerejsku zaracha

    A to se chvástal, že to má povolené…:-D:-D:-D

    #134786
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    zerp napsal:

    to vypada na paradni prut,…jen tak pro zajimavost, na kolik vyjde ZERPE?

    #134788
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    …jen tak pro zajimavost. Kluci, ty vase vcerejsi vizoury me moc nepomohli. Zoomak s Doškym a Jiranem, se me sice snazili lécit, ale nepovedlo se 🙂 Po ceste z Prahy domu jsem prestaval mluvit. Od Havlickovýho Brodu jsem nemluvil uz vubec a dostal zimnici jako hovado, doma diagnózu angíny a antibiotika, ale For Fishing byl super 😎 takze za mesic cau ve Spalove, tesime se….

    #134791
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Když jsem u ZERPa uviděl cedulku “CENA JAKO PRASE”, neváhal jsem, a fileťák CORMORAN za 150 Kč přibyl do košíku. Dobrej, stejně jako celý nákup.

    Zklamáním bylo nakupování u Honzy Dufka – přes dvacet minut čekání ve frontě na kasu. Spousta lidí to vzdala.

    #134792
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    frigo napsal:

    Když jsem u ZERPa uviděl cedulku “CENA JAKO PRASE”, neváhal jsem, a fileťák CORMORAN za 150 Kč přibyl do košíku. Dobrej, stejně jako celý nákup.

    Zklamáním bylo nakupování u Honzy Dufka – přes dvacet minut čekání ve frontě na kasu. Spousta lidí to vzdala.

    Tak třeba to u toho Honzíka bylo na dlouho pro velký zájem. ne vždy se to povede zvládat i v tak velkém návalu. Zcela jistě to však nebylo slabou nabídkou nebo špatným přístupem. tak fronty známe i z obchodů, kdo vydrží dostane, kdo ne, odejde s prázdnou. Pořád je možnost si to objednat přes e-shop. Ale jinak celý fishning na jedničku. Jen tak dále

    #134795
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Já byl ve čtvrtek a bylo to u Honzy v pohodě . Takže gumy a aressory jsou doma . Sice jsem zjistil, že už jich většinu mám, ale asi se mi zase líbily .-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 130)

Téma ‚For Fishing 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...