Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 192 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jiran a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 193)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78791
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    kikibut napsal:

    Tak je to oěpt tady . 4 dny , kdy se zase sejde mnoho rybářů v Letňanech . Už se moc těším a doufám ,že se i nás NORKŮ sejde co nejvíc . Brouzdám si takhle ve škole po internetu a na co nenarazím . 02:30

    na co jsi arazil. já tam nic nemám.

    #78792
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dozaista tam bude na co koukat…vím že tam bude docela dost firem co se věnují mořskému rybolovu a zvláště Norsku, tak snad si tam nejakou zajimavost najde každý…

    #78794
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Já si tam jdu hlavně pro tu Tvoji a Hartyho.;-)

    #78797
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..zveme všechny příznivce mořského rybolovu na FF 2014..:-D:-D

    ..těšíme se na Vás a budeme tam..:-D:-D

    #4895
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tak je to oěpt tady . 4 dny , kdy se zase sejde mnoho rybářů v Letňanech . Už se moc těším a doufám ,že se i nás NORKŮ sejde co nejvíc . Brouzdám si takhle ve škole po internetu a na co nenarazím . 02:30 8-)[yt=774lGBoXhiA=yt]774lGBoXhiA[/yt]

    #78798
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Došky moc pěkná řeč;-)

    #78800
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Honza Dufek: Málem jsem na Tebe Honziku zapoměl, samozřejmě, že se u Tebe také zastavím, protože až doma vždy zjistím co jsem u Tebe chtěl a zapoměl si to u Tebe koupit a tak mám opět seznam.:-P

    #78804
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku včera jsme spolu doplňovali Tvoje zásoby – tak se na výstavě pouze dívej. Hlavně, aby tam měli ty svítící chobotnice.

    #78806
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    😀 uvidíme jak nám to vyjde 😐 rádi by jsme se jeli podívat a syn tam má prezentaci školy.8-)

    #78808
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Nakoľko som zo SR a rád by som sa ísť na výstavu pozrieť, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s nejakým ubytovaním v okolí – chceme na výstavu na 2 dni, t.j noc by sme prespali.

    #78809
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    To igorko:

    Určitě tu ubytování najdeš.

    V Letňanech jsou nějaké možnosti ubytování, na Proseku jsou také , mrkni na internet , tyto lokality jsou nejblíže k výstavišti.

    Pak ještě třeba v Čakovicích, to jsou čtyři stanice busem MHD. Kbely to je skoro to samé.

    ahoj

    #78810
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    igorko napsal:

    Nakoľko som zo SR a rád by som sa ísť na výstavu pozrieť, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s nejakým ubytovaním v okolí – chceme na výstavu na 2 dni, t.j noc by sme prespali.

    Tak toto by zaujímalo aj mňa!

    #78813
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    lubos napsal:

    To igorko:

    Určitě tu ubytování najdeš.

    V Letňanech jsou nějaké možnosti ubytování, na Proseku jsou také , mrkni na internet , tyto lokality jsou nejblíže k výstavišti.

    Pak ještě třeba v Čakovicích, to jsou čtyři stanice busem MHD. Kbely to je skoro to samé.

    ahoj

    Dik za info.

    #78817
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Např.

    Penzion Hemrle – Letňany

    Hotel Blue Orange – Letňany

    Hotel Aura v Čakovicich vedle Globusu

    Penzion pohoda Praha,

    Hotel Duo – Prosek

    Hotel Briliant – Prosek

    Hotel Janoušek – Čakovice

    Hotel Maria-Luisa – Kbely

    Ubytování – Letňany ( asi ubytovna )

    V Čakovicích jsou cca tři ubytony co vím , Vojáčkova ulice, a dvě jsou v areálu bývalého Cukrovaru

    Hotel Imos – Čakovice vedle Globusu

    Penzion Dobroucký – Prosek

    a určitě i jiné.

    Bydlím v Čakovicích, kdyžtak můžeme večer na pivo 🙂

    #78822
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Doufám, že všichni Norci nezapomenou navštívit norský trojstánek Fishing Travel Agency – Betis Baits (Zoom) – ZERP. :-D:-D:-D:-D Myslím, že krom točeného pivka se bude i na co kouknout a i leccos nakoupit. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

    Přijměte tedy srdečné pozvání nejen ode mne, ale i za Zoomáky a Zerpa :-):-):-):-):-):-):-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 193)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...