Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 186 odpovědí. Do diskuze (53 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 187)
  • Autor
    Příspěvky
  • #124467
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    otapa napsal:

    Já mám od nožíře , materiál Elmax , maximální spokojenost!

    Moc pekna prace mate nejakeho dobreho znameho nozire

    #124481
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Co tohle?

    #124483
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    cenda napsal:

    Co tohle?

    Je to moc malý a 170 000,- za to málo kdo dá.

    http://www.rybicka.cz/rybicka/eshop/1-1-Nuz-Rybicka-Mikov/0/5/25-Nuz-Mikov-RYBICKA-130-DI-1-INVESTICNI

    #124485
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Tato diskuse tu již byla. A na doporučení jsem koupil SWIBO. : https://varuste.net/Wenger+Swibo+fileerausveitsi+20+cm+Suora+(25020)?_tu=29148

    Zatím jsem s tím dělal 10 ryb, některé byli kapři od Tábora. ( ty , co mi Doršák dal ) protože neumím chytat a jako rybolovec by jsem umřel hlady. Nůž lepší, než výše zmiňované Rapaly a Martini. ( ty mám také ). Padne do ruky, ještě jsem ho nebrousil. Snad ho vyzkouším naplno v 2016 na podzim na Sule. Ale doporučuji.

    #124491
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)pěknej….

    #124492
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    007, navnadil jsi mě na ten WENGER SWIBO, hned jsem ho objednal v pražském e-shopu. V tom švédském není skladem a díky dopravě vyjde na double. Tak doufám, že na tebe při filetování budu vzpomínat v dobrém:-D

    #124493
    otapa
    Účastník
    (308 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    otapa napsal:

    Já mám od nožíře , materiál Elmax , maximální spokojenost!

    Moc pekna prace mate nejakeho dobreho znameho nozire

    Známý můj to není ale nožíř to asi známý je -:)

    Kupoval jsem od něho celkem 3 kousky i pro kolegy , byly různě dlouhé dle přání a všechny jako břitvy. Jenom třebo pro ilustraci – týden filetování v Norsku bez naprosté újmy a ztráty ostří. Maximálně jednou denně obtáhnout vhodným nástrojem ….. Hlavy a podobně s tím samozřejmě neřežu-:)

    Nevím jak je to tady s případným odkazem na stránky (aby to někdo nebral jako reklamu ) když tak ti je do sz pošlu nebo i telefon. A nebo zkus do googlu dát pana – myslím že se jmenuje Bareš…..

    #124495
    viki
    Účastník
    (181 odpovědí)

    ahoj kluci,hrozně rád čtu toto vlákno,máte bezva nástroje .myslím a vidím,že máte dobré noře z oceli tř.17243,17243.5.pokusím se vyfotit čím filetuji já po mnokých zkušenostech.Budete krouti hlavu jak papoušek.Samozřejmně nechci nikomu pak vnucovat moje teorie (proč a jak).Mohu říct, že na Titranu a u Brenta (sund)padli na zem.trochu se mi nezdají ty ocílky.Jinak fajn.:-);-):-P

    #124496
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    otapa napsal:

    mira.sta napsal:

    otapa napsal:

    Já mám od nožíře , materiál Elmax , maximální spokojenost!

    Moc pekna prace mate nejakeho dobreho znameho nozire

    Známý můj to není ale nožíř to asi známý je -:)

    Kupoval jsem od něho celkem 3 kousky i pro kolegy , byly různě dlouhé dle přání a všechny jako břitvy. Jenom třebo pro ilustraci – týden filetování v Norsku bez naprosté újmy a ztráty ostří. Maximálně jednou denně obtáhnout vhodným nástrojem ….. Hlavy a podobně s tím samozřejmě neřežu-:)

    Nevím jak je to tady s případným odkazem na stránky (aby to někdo nebral jako reklamu ) když tak ti je do sz pošlu nebo i telefon. A nebo zkus do googlu dát pana – myslím že se jmenuje Bareš…..

    Bareš je Bareš,taky ho mám,teda dva,a super drží ostří,nic lepšího jsem zatím neměl….. Když jsem ho poprvé kupoval tak jsem si poplet písmenko B,dal M, a nic mi ten strejda Google nenašel 😀

    #124497
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    mikulcak napsal:

    otapa napsal:

    mira.sta napsal:

    otapa napsal:

    Já mám od nožíře , materiál Elmax , maximální spokojenost!

    Moc pekna prace mate nejakeho dobreho znameho nozire

    Známý můj to není ale nožíř to asi známý je -:)

    Kupoval jsem od něho celkem 3 kousky i pro kolegy , byly různě dlouhé dle přání a všechny jako břitvy. Jenom třebo pro ilustraci – týden filetování v Norsku bez naprosté újmy a ztráty ostří. Maximálně jednou denně obtáhnout vhodným nástrojem ….. Hlavy a podobně s tím samozřejmě neřežu-:)

    Nevím jak je to tady s případným odkazem na stránky (aby to někdo nebral jako reklamu ) když tak ti je do sz pošlu nebo i telefon. A nebo zkus do googlu dát pana – myslím že se jmenuje Bareš…..

    Bareš je Bareš,taky ho mám,teda dva,a super drží ostří,nic lepšího jsem zatím neměl….. Když jsem ho poprvé kupoval tak jsem si poplet písmenko B,dal M, a nic mi ten strejda Google nenašel

    Bareš je Bareš, to je pravda, ale dát tři litry za fileťák se mi zdá dost.

    Sběratel jistě rád dá, ale myslím, že za polovic se sežene značkový profi, ve stejné kvalitě.

    #124506
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tak to rozhodně ne. Těch nožů mám dost a co dokáže Bareš, tak zatím nic jiného

    #124508
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    PEN napsal:

    Tak to rozhodně ne. Těch nožů mám dost a co dokáže Bareš, tak zatím nic jiného

    Věc názoru.

    Vycházím ze života. Mám kamarády, kteří se víceméně filetováním svým způsobem živí (řezníci, filetář v Nowacu, filetář v Makru) a určitě by si Bareše nikdo na šichtu nevzal.

    Ale ten z Nowaca je zároveň myslivec a má Barešů šest – srdeční záležitost.

    #124512
    jirka66
    Účastník
    (353 odpovědí)

    to viki:

    Píšeš, že už 3 roky používáš nože, co jsou poslední na snímku. To jsi se po x letech propracoval k zavírací rybičce?:-?

    #124520
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Taky znám jednoho profi filetáře…

    #124522
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-Djá taky…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 187)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...