Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu elektrický multiplikátor kaigen 500S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #117251
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Nekupoval bych žádnej alespoň ušetříte.Kamarádi je letos ani nenamočili.:-D:-D:-D

    #117253
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jako se vsemi elektrikami.Kdyz se o nej staras a netahas na motorku metrovky tak ja davam palec nahoru.Mam jeden uz 5 roku a odesla mi na nem jen hnaci vysouvaci spojka kterou mi sikovny nastrojar vyrobil za stovku a ted mi po 5ti letech odesel radic.Ale jsem tu cele tri sezony a pouzivam jej kazdou sezonu a ne jen deset dni v roku.Snury se mi tam vejde pres 300m takze uplne staci a ovladani je jednoduche a sikovne umistene ,takze jej vlastne ovladam jen pravym palcem.Jenom po skonceni pobytu musis poradne vycistit a zakonzervovat kontakty/I ve snure/ a mas pokoj.Vhodna je I udrzba po sezone-delam ji u Sima- a neni problem.Mam I Shimano,ale to je moc haklive na kontakty na vstupu,pouzival jsem I Ryobi-jinak super navijacek,ale odesel drive nez jsem jej poradne zabehnul.Na Titranu jsem mel I ruzne druhy sluzebnich Daiwa,ale ty vsechny rychle odesly.

    Jak jsem vsak napsal,v podstate je jedno jaky si koupis,ale zalezi jak jej pouzivas a jak se o nej staras.Vzhledem k cene a pouzitelnosti ja osobne nedam na Kaigen dopustit.Ale mozna jiny clovek s nim bude mit jine zkusenosti.

    #117262
    Jira
    Účastník
    (2 odpovědí)

    díky za odpověd

    #117264
    Jira
    Účastník
    (2 odpovědí)

    😎 multiplikátor bych taky nenamáčel, stačí, když namočíš pilkr, ale dík za odpověď

    #117268
    František Boháček
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Já mam elekriku Kaigen již více jak 5 let, bez jedine závady. Nějakou metrovku jsem na něj již také vytáhl, do Norska jezdím 2x ročně. Pouze je po té době trochu hlučnější, po sezoně v servisu jej nechám pročistit a promazat.

    #117276
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    jira napsal:

    multiplikátor bych taky nenamáčel, stačí, když namočíš pilkr, ale dík za odpověď

    Tak ten je dobrej:-D:-D:-D:-D

    To mělo být ve vlákně rybářské vtipy

    #5227
    Jira
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Prosím o zkušenosti s tímto el. multiplikátorem pro rybolov ve středním Norsku. Nebo bude lepší 500XP? Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu elektrický multiplikátor kaigen 500S

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...