Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrický multiplikátor Banax Kaigen 500 X

  • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel stroft a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6469
    vamor
    Účastník
    (93 odpovědí)

    To Stipko : ano, je to právě ten důvod. Pou?ívám multiplikátory ze zlaté edice Pennu, dovoz USA a tam u? řadiče nemontuje ani výrobce, řadí se palcem.

    #6470
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    mikulcak-"XP" automat jiging nemá,zdolávací tlačítko funguje bez problému, jinak platí to co napsal "bobo",spokojenost a péči,je to strojek.

    #6488
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    chystám se na men?í průzkum soustrojí, tak?e pokud přijdu na to, proč zdolávací tlačítko simuluje úplné vybití zcela nabité baterie, tak dám určitě vědět. 🙂 Zřejmě to výrobce popletl a udělil mu funkci vybíjecího tlačítka a popsal to v rodném čínském obrázkopísmě, aby jsme z toho měli vět?í prd….. radost 😀

    #6491
    jirka
    Člen
    (65 odpovědí)

    Nazdárek

    Nevíte jestli se dá koupit star?í model banaxu 500HP třeba i v zahraničí? Tam prý problémy s vadným řadičem nebyly.

    #6502
    Petr Bobek
    Účastník
    (25 odpovědí)

    To jirka: Kupoval jsem Banax 500 HP zhruba před rokem na stránkách http://www.reeldeals.com

    Vy?el v přepočtu i s dopravou asi na 7000 Kč, ale je bez baterie a bez přepravní ta?ky na baterii. Měl jsem ho v Norsku jen letos a zatím v pohodě.

    #7187
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    kupoval jsem ho tam taky u http://www.relsndeels.com

    2x Norsko a bez problému, tresku do 60cm bez pumpování větší musím pumpovat.

    za ty prachy dost dobrý. Je fak že pro jistotu vozím jeden náhradní abych si nezkazil dovolenou

    #7323
    Bohuslav Poles
    Účastník
    (190 odpovědí)

    a tu tresku jsi navíjel na způsob rychlonavíjení, nebo jsi ji zdolával zdolávacím tlačítkem??  To by mě celkem zajímalo, protože mě a některým kolegům zdolávací tlačítko nějak nemaká.

    #7336
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    jako výtah 🙂 menší tresku, nebo kelera (y) zmáčknu tlačítko pro navíjení a rychlost naplno.

    při pumpování větších ryb vypínám a zapínám to samé tlačítko.

    #10463
    Marcel
    Člen
    (1 odpovědí)

    zdravím chlapi, já ho koupil trochu jetý, ale bez českého návodu, kdyby byl někdo z vás tak moc hodný a poslal mi ho na sapik@tiscali.cz po Norsku podám zprávu jak jsem dopadl.Předem moc díky.

    #17255
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Najde se zde majitel multiplikátoru Banax Kaigen 500 HP ? Měl bych několik otázek k obsluze. Děkuji

    #17256
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Petr1K…Mohu se zeptat kdy jsi ho kupoval na tom eshopu a na kolik tě vyšel? byly nějaké poplatky jako clo, dph? Taky o tom totiž uvažuju,ale nikdy jsem od tamtud nic neobjednával.Dík

    #17257
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    to: stroft,

    co potřebuješ vědět?

    #17258
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Koupil jsem ho jako bazarový.Mám návod ale zřejmě na jiný typ.Největší problém mám s tím, že mi stále bliká symbol baterie.Nevím zda je to v pořádku nebo je to chybové hlášení.Dále, při odvíjení šňůry, najednou vypne displej a po chvilce opět naskočí-v tom vidím problém jako přerušení napájení ale konektory u baterie i šroub u navijáku je připevněn OK. Pokud poradíš budu vděčný.

    #17271
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    To stroft,

    když jsem měl Banax,tak to vypínání mi dělal také.Bude to nějaký konstrukční problém.Namazal jsem vnitřek konektoru vodivou vazelínou a šlo to bez problémů.Tak jsem to udělal před každou návštěvou Norska.Symbol baterie blikal právě tehdy,když byl kontakt nedokonalý,v tu chvíli nefungovalo ani navíjení.Jinak jsem ho měl dva roky a další problémy s ním nebyly.

    #17281
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    To upir,

    děkuji to je přesná odpověď na kterou jsem čekal.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrický multiplikátor Banax Kaigen 500 X

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(12)
(106)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...