Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel David80 a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 16. až 22. (celkem z 22)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295823
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Ještě jednu

    #295872
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Zabal to pošli k nám.  Opravime to, poradíme si s tím.

    #296398
    David80
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj,

    mám prosbu. U Shimana Dondou Maru Plays 4000 jsem navinul novou šňůru a asi jsem něco udělal špatně, protože když fyzicky odvinu např. 10m šňůry, tak na počítadle mi to ukazuje cca 8m. Nevíte někdo v čem by mohla být chyba? Nechá se to popřípadě nějak zkalibrovat?

    Děkuji za každou radu.

    David

    #296432
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Počáteční kalibrace byla patrňě udělaná s jiným prúměrem šňúry….. doporučuji udělat novou kalibraci podle návodu….

     

    #296732
    David80
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Tak jsem to zkusil znova (podle návodu), ale když navíjím novou šňůru, tak mi pokaždé po ukončení místo -10m vyskočí chyba – Err.2. Kalibrační šňůru sice nemám, tak si posledních 10m “kalibračních” odměřím, ale to by snad neměl být problém. Jinak vše funguje tak jak má, jenom počítadlo ukazuje nepřesně odvinutou šňůru. Pokud jste se s tím už někdo setkal, tak budu rád za každou radu.

    Pokud se mi to nepodaří zkalibrovat, tak to budu muset přepočítávat a budu hold procvičovat nerad matematiku:-(

    #296734
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jěště je možné, že je přednastavená jiná měrnà jednotka i to se mi stalo a pak to házelo blbosti.Skus se podívat jestli jsou to skutečně metry….

    #296783
    David80
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj jigine, děkuji ti za rady. Počítadlo je v metrech. Asi to zkusím ještě jednou podle návodu celé navinout znovu. Pokud bude výsledek stejný (jako že ano), tak to nechám hold být a budu si to +- připočítávat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 16. až 22. (celkem z 22)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...