Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel VIKIS74 a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #307367
    Norecek
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Byl jsem u něj předloni…ale ten dům už prý nemá. Na webu se zobrazuje právě ten dům jako ubytování.

    Pošlu SZ, ať to tady neprobíráme

    #307388
    norskapohoda
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Zdravím přátele norské pohody tak tu čtu,že jsem skončil,nevím kdo tuto informaci vypustil a tim reaguji na nepravdivou zprávu.která je nepravdivá a s plnou chutí do další sezon 2019 se těším a také přináším pravdivé informace….je pravda,že již nebudeme na chalupě kde jsme trávili krásných 5let,kde byla omezená kapacita klientu a hlavní duvod je ten,že majitel domu tento dum prodal a nový majitel provádí rekonstrukci. Einvika je pro mě srdcová záležitost a tak jsem navázal spolupráci hned vedle v kempu u Raidara. Myslím si,že je to cesta do předu a hlavně k lepšímu,tím myslím od ubytovaní-samostatné pokoje pro 3 lidi,lodě stejné s 4taktními motory,dostatek mrazících boxu,zastřešená filetárna v apartmánech TV,samozřejmostí je Wifi,zaregistrovaný kemp. Pro klienty se nic nemění co se týká jídla,vybavení a moje maličkost vám bude k ruce po celou dobu vaší dovolené od příletu až do odletu se vám budu plně věnovat.tímto mužu pojmout více klientu a nejsem omezen počtem 8 lidí,kapacita u Raidara je celkem dostačující jako i počet spolehlivých lodí kde na lod se počítá s 3 rybáři. Myslím si,že stím co nabízím může být každy plně spokojen. takže taková je situace ať je vše uvedeno na pravou míru a žádné lživé informace,spekulace,nebo ojebavky s klienty neděláme prostě norska pohoda.

    s pozdravem Pepíno

    #339807
    Pet
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Chystáme se  poprvé na Einviku – mohl by někdo poradit, dát tipy, jaká místa stojí za to vyzkoušet? Jedná se nám o klasickou vláčku na mělčí vodě, žádné pilkrování ve 100 m 🙂 Děkuji předem za jakékoli info.

    #339812
    VIKIS74
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj, míst je zde samozřejmě vícero ale nejčastěji jezdíme od chaty  vlevo mezi ostrovy Halmoya a Kvernoya směrem na moře a prochytáváme cestou okraje ostrůvků a plošiny do 30 m,dobré místo je na polaky Makrellskjaeret a výše ostrůvky a mělčinové tyče.Nevím kde budete ubytováni,tam kde jezdím je na chatě k dispozici velká mapa i menší vytištěné které se dají vzít na vodu. Záleží jak budou kousat a nakolik bude potřeba případně ryby hledat,také když bude víc foukat bude vás to nutit se trochu schovat za ostrovy a to pak skoušíme i napravo od chaty směr na Lauvsnes.Mapa se dá i stáhnout z internetu-zadej mapa Einvika a doklikáš se.Jinak věřím že tam kde budeš ubytován ti poradí nejlépe , party před tebou už to budou mít proježděné 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...