Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #341838
    glum.tom
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Ahoj rybáři.

    Letos jsme na poslední chvíli objednali červnový pobyt v nám ne moc známé lokalitě Efjord. Za posledních deset let jsem se pohyboval vždy v komuně Steigen a toto byl první výlet mimo známá místa lovu tak jsem byl zvědavý jak se nám bude dařit. Je pravda že můj taťka byl v tomto campu těsně po jeho otevření v jarních měsících a u lodě se jim tenkrát zjevil halibut velké velikosti. Je pravda, že před odjezdem jsme měli informace, že letošní zima byla na severu hodně krušná z velkým množstvím sněhu a kámoš, který byl na jarních treskách dával info, že voda byla neskutečně studená a tresky se pohybovali někde ve Vestfojrdu. Cesta jako vždy absolutně v pohodě, vyjíždíme z Ústí nad Labem směr Roztok, nočním trajektem s kajutou do Treleborgu a ráno hurá na sever. Další den ráno jsme byli na místě a přesvědčili jsme majitele o předání chaty a lodě dříve(500NK). První čtyři dny jsme měli slunečné počasí a teplota vzduchu kolem 15 stupňů a další dny větrno občas déšť a teplota kolem 7 stupňů. Bohužel voda měla kolem 5 stupňů a velká hejna tresek jsme netrefili. Na vodě jsme si přesto užili neskutečné zážitky. Povedli se tři halibuti a tři větší tresky. Bylo mraky malých obecných a občas mezi nima menší 80, 90tky místní chaluhovky. Kelery na salát jsme taky našli ve větším množství. Poprvé jsme kromě delfínů viděli vetší velrybu(asi nějaký kulohlavec), která se bohužel jenom jednou nadechla u lodě a pak už jsme ji neviděli. Několikrát jsme dostali zpestření v podobě soubojů orlů s mořskými racky. Dovolená byla skvělá a letos mě ještě poprvé čeká letní dovolená i s našema holkama do střeního norska dak dám ifo jak to probíhalo tam. Ať se všem moc daří.

    #341846
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Takže nakonec super dovča. Tak to má být. 👍

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...