Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4963
    skara003
    Člen
    (16 odpovědí)

    Zdravím Všechny co byli ,jsou a budou v Dyrsfjordu. Rád bych se zeptal jak se daří s úlovky a co počasí. My vyrážíme 8.5.

    #87348
    petr66
    Člen
    (2 odpovědí)
    #87352
    skara003
    Člen
    (16 odpovědí)

    Zdarec, tak to se tam dozajista potkáme. Nás jede 10 kousků. Pan Štirbányi mi psal minulý týden. Rybařina letos super: největší halibut171cm a dorš 136cm. Píše že se hlavně pilkrovalo , hloubka 80-100m.Taky píše že byl naštvanej že norci nějak nedali přestavbu apartmánů, ale že nás se to již týkat nebude . Odkud jedete? My severní morava. :-S8-)

    #87353
    petr66
    Člen
    (2 odpovědí)

    My jsme také dostali email od pana Štirbanyi a psal tam to samé co vám. S tím ubytováním to nevidím nijak růžově, mělo to být hotové už vloni. My vyjíždíme z Vysočiny ze Světlé nad Sázavou. Už se těším na halibuta 150 cm:-)

    #87358
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (488 odpovědí)

    To je zvláštní, já mám odtud info z první ruky a o žádném větším halíkovi nevím, údajně nej. tento rok 20 Kg. A tento rok nebylo jisté jestli to vůbec otevřou, maj tam nějaký problémy s úřady. Ale každopádně zajímavá lokalita a také jsem nad ní přemýšlel. Pak sem dejte nějaké fotky chlapi. Zdar

    #87363
    kafra
    Účastník
    (61 odpovědí)

    Kapitáne-lipánku, já mám zase info od kamaráda, který tam zrovna je, že včera kolem poledne zdolal asi po hodinovém boji halibuta 165cm při hmotnosti 57kg. Fotku jsem viděl a třeba ji sem vloží sám, nebo pokud mi dá svolení, vložím ji i já. Ať se daří 😛

    #87364
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    V patek sem se vrátil z dyrsfjordu skore šest halibutu 160cm 155cm 120cm atd.

    #87365
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    tomecek29 napsal:

    V patek sem se vrátil z dyrsfjordu skore šest halibutu 160cm 155cm 120cm atd.

    Tak můžeš dát nějaký fotky….;-)

    #87366
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #87367
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #87368
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #87369
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #87372
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (488 odpovědí)

    tak to se omlouvám, ti kluci by tam měli u Ščibrániho dělat v kempu, tak asi tyhle aktuální informace nemají, nebo jsou zrovna v ČR! Já to schodou náhod slyšel dneska, takže bych si nedovolil si cokoli vymýšlet a psát nějaké nesmysly. Ještě jedna velká omluva.

    #87376
    skara003
    Člen
    (16 odpovědí)

    kapitán lipánek , tak to je super jsem rád za omluvu protože takový kecy jako že jedna bába povídala toho je plná republika. Proto jsem napsal aby mi psali chlapi co jsou na místě a mají přehled nad skutečnou situací. Zdarec:-|

    #87377
    skara003
    Člen
    (16 odpovědí)

    Chlapy dík za informace a foto , ještě se chci zeptat kudy jste jeli na horu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 20)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...