Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #109687
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #109759
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Tak sem začal s výrobou gum. Tyto sice ještě nejsou do Norska, ale možná je tam také vyzkouším.

    #109760
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    #109768
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roas – to nevypadá vůbec zle. Jak jsou velký? Z čeho jsi dělal ten vidlicový ocásek? Vlastnoručně vyřezaný model nebo komerční předloha?

    #109769
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Vše vlastnoručně dělaný. dřevěný základ na to fimo hmota, nalakovat obrousit a nalakovat, aby byla forma lesklá. Ocásek je taky z fimo hmoty. velikost cca 8, 6,5 a 5,5 cm. Už pracuju na jigovkách, které by na ně měli přesně sednout.

    #109782
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roas – přesně takový materiál jako Fimo hmota jsem sháněl po okolních papírnictvích a nikde nic. Zkusil jsem nějakou modelářskou hlínu a na prd. Dobrá inspirace, lepší než to vyřezávat z balzy a riskovat ulomení, na což jsem odborník 😀

    #109794
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    JJ taky sem dlouho přemýšlel z čeho to dělat. mám doma taky něco co schne jen na vzduchu, nějaká bílá hlína, ale je to na prd, strašně měkký, patlá se to. Jediná výhoda je, že se to dá dobře spojovat. S fimo hmotou sem měl ze začátku problém, že se nedá pořádně spojit, ale koupil sem k ní nějakej změkčovač a už je to v pohodě. Taky sem to ze začátku zkoušel z balzy, ale to véčko z ní nikdy neuděláš takový, aby to vypadalo slušně. Jinak fimo je docela běžně k sehnání. Já mám 3 prodejny kde ho mají a všechny tak 2-5 minut chůze od baráku. 😀

    #109932
    faustak
    Účastník
    (45 odpovědí)

    zkusil jsem něco umotat. Zda to bude fungovat se uvidí 5.6 😛

    #109958
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Já to chci umět . Nebylo ny video?

    #109992
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Koukám, že tu roste konkurence Pavlovi (Jiginovi):-P

    Moc hezký, gratuluji.

    #109993
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Přesně jsem tušil, že Kulik neodolá a určitě se bude snažit výrobky fausťáka získat. On prostě neodolá žádné nástraze a dělá to dobře. Mě se take líbí a material ne jejich výrobu se určitě sežene v muškařských obchodech.

    #109995
    faustak
    Účastník
    (45 odpovědí)

    O konkurenci nemůže být řeči. Nedávno jsem začal vázat mouchy a když jsem viděl co za streamery prodávají za 60kč, tak jsem se rozhodl, že si to raději zkusím uvázat sám. Bohužel zatím nevím zda to bude fungovat. Podle kolegů co už pár let jezdí mám nejvíce modrých. Plus jsem zkusil dvě další barvy.

    #109996
    faustak
    Účastník
    (45 odpovědí)

    #109999
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Máš je super mám podobné tak ti mužu říct že budou fungovat8-)8-)8-)

    #110002
    faustak
    Účastník
    (45 odpovědí)

    vydracz napsal:

    Máš je super mám podobné tak ti mužu říct že budou fungovat

    Díky, tak to rád slyším 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,441. až 1,455. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...