Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105035
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #105036
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Navarchus napsal:

    Parádní barvy

    Barvy jdou,ale jsou to loňské pilk. akorád jsem přidal UV dip.Ty letošní budou ještě vylepšený o microglitr,neon a již zmíněný UV dip. K tomu ještě nové folie glitrované a neon pink.V sobotu to rozjedu ,ruka je už lepší.

    #105039
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Já jsem dnes dodělal také posledních pár kousků a minimálně do pondělí na to ani nešáhnu, necítím záda a zrak již taky pomalu slábne…

    Pěkná práce, už trochu manufaktura ne?? Užijte si Spálov chlapi.

    #105044
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Ano,manufaktura,ale o jednom cloveku a jednech rukou. Bohuzel vsechny serie jsou o par kouscich a vsechny jsem mel X krat v ruce. Samy origos…

    #105045
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Ano,manufaktura,ale o jednom cloveku a jednech rukou. Bohuzel vsechny serie jsou o par kouscich a vsechny jsem mel X krat v ruce. Samy origos…

    ale parádní práce..;-)

    #105052
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, klobouk dolů. Smekám před Vaší šikovností a i trochu závidím, neboť jsem v tomto směru nepoužitelný. Jen tak dál, velká gratulace oběma.:-)

    #105096
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Ano,manufaktura,ale o jednom cloveku a jednech rukou. Bohuzel vsechny serie jsou o par kouscich a vsechny jsem mel X krat v ruce. Samy origos…

    , Romane pravda co píšeš.A už ani nevím co mně žene dál a kolikrát si říkám jestli to stojí za tu námahu.Dobré je to ,že mně to pořád baví.Kdo nezkusil neuvěří. A manželka mně zase začíná milovat.:-P

    #105099
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    85 gramů nerez, Harty, Romane, to už by šlo na poláky??

    #105108
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kliknis napsal:

    85 gramů nerez, Harty, Romane, to už by šlo na poláky??

    Ty pilkříky s tou třpitkou taky nebyly špatný,ale hrozně nepraktický a nedovedu si představit jak se s tim nahazuje.Já bych na polaky třpitku vyhodil a háček dal na hlavu.A ten nerez ?Tak to ti nepovím.Velikost a tvar OK,ale jak už jsem psal dříve,na chrom nebo nerez jsem polaka snad nikdy nechytil a tak už jej vubec nepoužívám.Ale mám barvu ,která z nich udělá zabijáky….:-S:-P

    #105109
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Harty napsal:

    kliknis napsal:

    85 gramů nerez, Harty, Romane, to už by šlo na poláky?? Ty pilkříky s tou třpitkou taky nebyly špatný,ale hrozně nepraktický a nedovedu si představit jak se s tim nahazuje.Já bych na polaky třpitku vyhodil a háček dal na hlavu.A ten nerez ?Tak to ti nepovím.Velikost a tvar OK,ale jak už jsem psal dříve,na chrom nebo nerez jsem polaka snad nikdy nechytil a tak už jej vubec nepoužívám.Ale mám barvu ,která z nich udělá zabijáky….

    To jako, že bych je nastříkal?? :-|:-|

    #105112
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Romane ty ses do toho zakousl:-Dpekna prace:-P

    #105131
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Kliknis nic nestříkej,psal jsem co bych udělal já.Včera jsem dělal základ,ale bohužel došlo ředidlo.Tak jenom asi 250ks. ,ale zítra pokračuju.

    #105357
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    otta je fakt neskutečnej, co dokáže svýma rukama vyrobit;-)

    parádní:-P

    #105360
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Základ je hotovej a může se začít zdobit.

    #105363
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Roman 1312—-klobouk dolů před tvými výtvory-moc pěkné

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,291. až 1,305. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...