Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #100266
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    pro lada:Dej na net FORMY BRNO,tam maj různé velikosti.Já vždy dal peníze do obálky a oni oči poslali.8-)

    #100269
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak koukám, že začíná zima a šikovní kutilové a že jich tu je, nás budou udivovat svými nádhernými výtvory a tím přispívat i k tomu, abychom jí, tu zimu a dlouhý čas do sezóny 2015 přežili. Tak pánové přeji hodně dobrých nápadů a už se těším na Vaše výtvory, poznatky a rady.:-|

    Roman to už nevydržel a vyzval Vás. Romane, je to moc krásné, blahopřeji. Koukám, že v Tobě má Harty silnou konkurenci. A také se těším s čím nás překvapí Otta!:-P

    #100270
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    K těm očím. Moc nedrží a hlavně podle množství záběrů jsou za chvíli pryč. Možná lepit zvláštním lepidlem. Otázkou je, proč tam oči dávat. Říká se , že oči vydráždí dravce, ale to nemohu u mořských ryb potvrdit. Pilkr vypadá líp, ale jen pro člověka.

    #100273
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    to meky:

    Možná, že máš pravdu, že tam ty oči být nemusí, ale líp to vypadá. když napodobenina rybky (kořisti pro dravce(, tak se vším všudy.

    Jinak s tím, že tam ty oči nevydrží nesouhlasím. Oči vetšinou trošku utopím pod povrch nástrahy, potom když to přelakuji, tak získám jednolitý povrch. Ryba očím určitě neublíží.

    #100278
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Jak píše roman-oči utopí.Dělám z nerezu a tak na oči vel.8 zahloubim vrtákem průměr 9,kápnu epoxid a oko přitlačim takže epoxyd celé oko zaleje.Žádné oko zatim nevypadlo.

    #100286
    marap
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Po týdnech příprav mám první hotovė gumy.

    #100287
    marap
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Snad se jim budou líbit.

    #100292
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    Roman 1312- je třeba řádně číst příspěvky. Jasně z mého textu vyplynulo, že nedrží ty, které se nalepují původním lepidlem a že pro zlepšení trvanlivosti je třeba udělat něco jiného. Takže vlastně souhlasíš s tím, že oči nalepené původním lepidlem jsou dobré.

    #100297
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    to meky: tak to se ti omlouvám, psal jsem to narychlo v práci. Samozřejmě,každé platíčko.nebo velikost očí drží jinak. Na některé stačí víc zatlačit a drží a některé bohužel i po přelakování a než lak uschne mají snahu “stéci.”

    Potom už nezbývá než postupovat tak jak jsem psal výše já nebo Otta. Nejlépe to pojistit rovnou, aby se k tomu člověk nemusel vracet a patlat zpátky na nalakovaný pilker.

    #100300
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    Roman 1312- v poho. Ja jsem oči také používal, ale když jsem zjistil realitu, tak jsem je přestal používat úplně, protože pro mě racionálního člověka jsou z hlediska lovu zbytečné.

    #100304
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    meky napsal:

    Roman 1312- v poho. Ja jsem oči také používal, ale když jsem zjistil realitu, tak jsem je přestal používat úplně, protože pro mě racionálního člověka jsou z hlediska lovu zbytečné.

    :-P:-D:-)

    #100319
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Nazdar priatelia,

    skúsil som niečo ako Otta, je to trochu iné, ale dúfam že to bude funkčné. Posúďte.

    #100320
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    #100321
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Ještě pár kousků

    #100322
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...