Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99202
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    ono někdy všeho moc škodí…….

    #99219
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    No nevím, když to vidím u sebe tak příprava a odlévaní je fakt droga.

    #99224
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Přiznám se, že už mě taky svědí ruce, ale ještě nenastala ta správná doba. Musím se materiálně zásobit a určit priority, jelikož se dle letos nabitých zkušeností budu věnovat pouze několika druhům a gramážím.

    Tak ať se dílo daří……

    #99246
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Ahoj Romane poslal jsem ti soukromou správu 😕

    #99247
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    vydracz napsal:

    Ahoj Romane poslal jsem ti soukromou správu

    Milane, nepřeháněj to s tonáží:-D

    #99252
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    To Kulik. -Honzíku to není jenom pro mne,ale jedu ještě ze šesti rybáři.No moc se těším a je to o to zajímavější že se neznáme.Vlastně jenom z jedním tady z webu a ten nakonec nejede .Co vím,tak jsou to většinou veterináři,tak doufám že se my nic nepřihodí,protože by byly schopní mně tam třeba odoperovat.:-)Jinak dnes za sedm směr Averoy.

    #99254
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, přeji Ti perfektní rybařinu a pohodový pobyt. Jsem příští rok taky lákán na Averoy a to od cestovky v Novém Strašecí. Zatím váhám a tak rád uslyším reference o této lokalitě od člověka, kterému věřím. Držím Vám všem palce.:-P

    #99255
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, kde budeš, já pojedu z Tróje a mohu Tě někde sebrat a doprovodit na sraz k Hrochovi.:-P

    #99258
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Ahoj Honzíku,

    já jsem od 22.10-24.10. na školení. Ta oblast se jmenuje Na Květnici a je to tam kde jsme byli naposled. Myslím v té restauraci U Banset. Květnice je snad 200-300m odtud.

    #99260
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    V tom případě máš nejlepší se domluvit s Márou, který má ateliér u Náměstí bř. Synků a zajít tam k němu a jet k Hrochovi spolu.

    #99275
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99276
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    A pár hlaviček..:-P

    #99282
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty, Ty už jsi jako světový návrhář dámských šatů. Už je zase v módě puntík?:-D

    #99370
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kulik napsal:

    Harty, Ty už jsi jako světový návrhář dámských šatů. Už je zase v módě puntík?

    Ne to ne,ale v jednom katalogu jsem to okoukal a tak jsem to pro sebe udělal .Je to jenom zkouška.Ještě jsem na to dal vrstvu spešl. laku s glitry.

    #99374
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Držím Ti palce ať to funguje a máš hodně krásných ryb.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...