Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #98768
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    teda Harty, ty zase řádíš 😀

    #98773
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Až dojde norkum ropa tak jim Harty v moři zajištuje dopředu olověné doly;-);-):-D

    #98790
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Zkusil jsem navázat peří i na jigovou hlavu:-D

    #98825
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    :-D:-D

    #98880
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Já to mám dva roky a ještě jsem to nevyzkoušel. Pravdou je, že v tom časném termínu jsme tam polaky skoro neměli.

    #98910
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak jsem dorazil z Norska-Aesund-sem tam různé tresky,o něco více lang a lumb ale absolutní převaha štikovci.Dost k metru a nějakej i přes metr.Něco na chobotníčku,papriku a hodně na peříčka tak jsme je vázali na místě.Pro mě absolutní spokojenost s okopírovanou vektrou,parádně chodí ve vodě a tak udělám ještě 600 a 800 gr,tato má 400 ale dá se dovažovat přidánim závaží do spodního očka.Při klepání o dno jde vždy hlava napřed a trojháčky které jsou píchlé ve hřbetu zabraňujou vázce,trojháčky jsou ještě zajištěny el.stahovací páskou-bindem,pokud je přidané závaží na 15-20cm dlouhém a slabším vlasci je téměř nemožné o system přijít.

    #98911
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    System s makrelou.

    #99067
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pokud jde o peříčka,vazali jsme je přímo na háček.Na háček jsem namotal pletenkou pár závitů dále ad sebe a potřel vteřinovim lepidlem-peří při vázání lépe drží směr a tvar.Pak jsem přidával peříčka a omotával opět pletenkou z které jsem udělal i hlavičku a zakápl vteřiňákem.Peříčka jsem ale neměl jako koncové,tam stačí přidávat závažíčka rúzné váhy určovat rychlost potápění.

    #99179
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Za 10 dní odjezd ,tak jsem to pojistil. Celý víkend jsem byl na balkoně.A takto to probíhalo.

    #99180
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99181
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99182
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99183
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99185
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    #99189
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Harty, já vozím mnoho a vážím moc, ale Ty jsi jednička a asi nepřekonatelný. To jsou dárky pro všechny Nory, kteří v Norsku žijí.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...