Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93339
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    :-D:-D:-D

    #93341
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Snad máme všechno:-|:-D:-P

    #93626
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    otta napsal:

    Pro meky:Jsou to popruhy a kaničky co prodávaj v galanterce,hlavně ty široké jdou dobře rozebrat.Vzal jsem tak 10-12 pramenů a přehnul napůl,vázal jsem to pletenkou.Bacha ale na délku,když je to moc dlouhé tak se to zamotává,skoušel jsem to u vody a zastříhával,ty červené se už nemotaly.Je to blbě poznat ale na těle háčku je přetažená průhledná hadička,můžeš dát bužírku,i to pomohlo proti motání.Vlákna jsem po svázání rozčesal drátěnym kartáčem.

    No Otto ty jsi hračička,to je skvělé:-Pjde vidět jak si do toho zapálenej.:-D:-D:-D

    #95222
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Tak už jsme doma:-(myslel jsem,že na ty svoje ručně vyrobené zázraky nic nechytnu,ale přeci:-D.Jeden z úlovků,sice žádný obr,ale i přes počáteční nepříjemnosti na cestě jsem z prvního rybolovu v Norsku,na vlastnoručně vyrobené nástrahy,maximálně nadšen:-D:-D:-D:-D:-Dpříště jedu zas.A teď hurá do další výroby,zjistil jsem nějaké nedostatky:-|tak zatím.S novými výrobky se samozřejmě pochlubím.

    #95367
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Sice to z mé strany není opět nic olověného, ale včera dokončena a hned vyzkoušena forma na twistery alá ZOOM 20 a 25cm

    #95857
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Tak jsem se pustil do výroby pilkrů.Zatím jsem vyrobil kopyta ze dřeva.Co to bude mít za váhu ví pánbůh:-D:-D:-D:-D

    #95868
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Hornas – To se dá aspoň přibližně spočítat. Vezmi si PETku, uřízni hrdlo, nalij do ní 1 – 1,5l vody a udělej si značku kam až sahá. Pak vodu vylij, napíchni model na nějaký drátek aby jsi ho udržel pod vodou a nalij opět vodu po rysku. Po vyndání modelu přes nějakou kuchyňskou odměrku vylij vodu a zjistíš rozdíl v objemu vody. Rozdíl v mililitrech vynásobíš 11,34g a máš hmotnost pilkeru.

    A samozřejmě pěkná práce. Z čeho budeš dělat formu?

    #95886
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    to MadMack:s tou vodou mě to taky napadlo,ale nechtělo se mi do toho:-D:-D:-D mám to spočítaný shruba,mělo by to mít něco kolem 100-125 gramů.Tu formu zatím udělám ze sádry,na zkoušku,jinak jsem si pořídil LUKOPREN 5541,prý je na tohle dobrý.Samozřejmě se přemýšlel ji udělat z cementu a jemnýho písku:-P ale naskytla se mi možnost od kamaráda,který pracuje ve slévárně,kde by mi pomohli formu vyrobit.:-D:-D

    #95997
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Tak už mám jednu půlku formy,dnes dodělám druhou.Pak se z výsledkem s vámi podělím:-D:-D:-Dasi to nebude pro některé z vás nic nového:-P:-P

    #96000
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Koukám, že sezona v Norsku se teprve přehoupla do druhé poloviny a spousta z nás už zbrojí na příští sezonu. Ani já nejsem vyjímkou a některé speciality co chystám ukážu až v zimě. Bude to alespoň pro některé kamarády překvapení.

    Copak asi chystá Harty…………????

    #96001
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To Roman1312: já si myslím, že se Harty modlí aby celníci neudělali limit na převoz olova do Norska 😎

    #96003
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Piva napsal:

    To Roman1312: já si myslím, že se Harty modlí aby celníci neudělali limit na převoz olova do Norska

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #96327
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    To Piva- To asi většina z nás, kteří vozíme vlastnoručně dělané olovo 😀

    MadMack : pak dej vědět jak to fungovalo, taky si chci začít na příští rok odlévat gumy.

    #96330
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roas – budou muset fungovat, protože kromě jednoho balíčku černých Zoomů žádné jiné gumy mít nebudu 😀

    A počítám s Tebou pozítří na převoz kontrabandu na Titran.

    #96331
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    No ty černý to jistěj, na ty jsme nachytali opravdu mraky polaků i kolem 85 cm. 😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,066. až 1,080. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...