Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #91599
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    ŠVÉĎÁK 480GR:-(:-(:-(:-(POŘÁD STEJNÝ CO.Mám ještě 20 gramáží,ty sem dávat nebudu.Vypadalo by to jako že honim příspěvky.Mohl jsem je aspoň přetáčet o 90 stupňů.

    #92413
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ahoj Norci,

    tak mi zbývá pár posledních přebytků. Tento týden poslední možnost, jinak zbytek přetavím. Lovu zdar

    #92414
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak to je komplet várka švéďáku pro celou partu na letošní Alesund,váha málo přes 30kg..8-O8-O8-O8-O

    #92455
    Kotala Rudolf
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Najde se někdo z okolí Ostravy kdo by půjčil nějakou formu na pilkry. Na výměnu můžu půjčit originál formu na švédské pilkry asi 100-180-240g. Nebo vyměním již hotové odlitky. Přijedu do okruhu 30 km. Napište do SZ nebo prozvoňte 737844749. Potřeboval bych nějaké vláčecí a pak i vyšší gramáže. Jedeme do Aure parta začátečníku tak jsem chtěl pro kamarády něco odlít.

    #92478
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    otta napsal:

    Tak to je komplet várka švéďáku pro celou partu na letošní Alesund,váha málo přes 30kg..

    To je pěkná kytka:-D:-Duž to mám taky pomalu v kupě…jedeme za 20 dní,jedu poprvé a už půl roku pořádně nespím,nemůžu se dočkat,taky sem pošlu kompletní výrobky

    #92480
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    jig hlava 65 g

    Tak ty jsou super,taky sem jich pár získal:-P:-P:-P

    #92518
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Hornas,moc ti přeju ať se první Norsko povede,asi na tom dost záleží pro další roky.Já to štěstí měl a tak jsem se zahákl a budu jezdit pokud budu moct.Tak ještě jednou,držim palce a dej sem nějakou fotečku/po příjezdu i z nějakou rybou/,ahoj Otta.:-D:-D:-D:-D

    #93023
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Magická koule.Sehnal jsem barevnej materiál,tak ještě střapce navážu na jednoháček.

    #93024
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    A takhle to vypadá na jednoháčku,barvu maj jakou chceš,ve vodě to pracuje jak peří.

    #93103
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    Pro otta: co je to za materiál na umělé peří a pokud přidáš, kde se dá koupit,tak budu rád.

    #93118
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro meky:Jsou to popruhy a kaničky co prodávaj v galanterce,hlavně ty široké jdou dobře rozebrat.Vzal jsem tak 10-12 pramenů a přehnul napůl,vázal jsem to pletenkou.Bacha ale na délku,když je to moc dlouhé tak se to zamotává,skoušel jsem to u vody a zastříhával,ty červené se už nemotaly.Je to blbě poznat ale na těle háčku je přetažená průhledná hadička,můžeš dát bužírku,i to pomohlo proti motání.Vlákna jsem po svázání rozčesal drátěnym kartáčem.

    #93119
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #93120
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #93156
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Otto, Ty jsi ďábel na co vše Ty nepřijdeš.:-|

    Je to prima nápad. Zkusím to o dlouhých zimních večerech a po výsledcích Tvých zkoušek. Díky.:-P

    #93162
    meky
    Účastník
    (290 odpovědí)

    otta: dík za vyčerpávající odpověď. Rybář hledá inspiraci všude a vždy, třeba i v babském obchodě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...