Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #88226
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Taky jsem byl v Vik Brygge,v září a asi stejná bída,mimo makrely.Na otevřené moře daleko a pořád vlny.Jednou jsme se tam dostali a něco chytli.Lodě asi dobrý,ale motorům se moc nechce,vůbec nejedou,jako by byly přiškrcený,ale žerou,potvory.Tankování u benzinky pár metrů od přístavu.Přijeli jsme v sobotu,benzinka měla prázdnou nádrž a benzin přivezla cisterna v pondělí.Smůla.Tak jsme jezdili po okolí a sháněli benzín.190 E je asi 100 litrů,to ještě jde.Znám větší vodní turisty.

    Teď koukám,že je téma “domácí výroba” a já píšu o něčem jiném,tak končím,mazat už to nebudu.

    #88284
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Zase nějaké kousky přidám:-P:-P:-P:-P

    #88423
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Další kusy:-Pještě mám pár nedodělků:-P:-P:-P

    #89074
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Vloni jsem vázal peří na háčky a bylo to poměrně úspešné,tak jsem chtěl udělat neco podobného z chemlonu-ten jsem ale nemohl sehnat tak jsem to udělal z pásky kterou nám choděj stažené některé bedny se zbožim.Střapce jsem rozčesal drátěnym kartáčem.Na fotce je výsledek,jedinej problem je že málo chytaj barvu,to se dá ale vyřešit tak že použiju už obarvenou pásku nebo lano,dnes je s tohoto materiálu děláno hodně lan,stahovacích pásů třeba na upevnění nákladu,dělaj z toho i popruhy na baťohy a ty jsou už obarvené.Do průhledné hadičky ještě naleju fosfor.Ve vodě se to chová jako peří.:-P:-P:-P:-P

    #89075
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #89082
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Chci to taky skusit k magické kouli.Firma Solvkroken co dělá švéďáky takové koule dělá.

    #91570
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    AhojNorci,

    konečně jsem se dostal k PC abych taky přispěl svojí troškou do mlýna. Vzhledem k tomu, že mě už při zpáteční cestě z Norska domů postihly nepříjemné zdravotní komplikace, svojí závěrečnou zprávu z celého pobytu dodám v nejbližších dnech. Mám jí totíž částečně rozpracovanou v PC v práci. Budu jí muset dodělat a zárověň vyhodnotit úspěšnost doma vyráběných nástrah. Musím podotknout , že to nebyla dovolená ,ale galeje.

    #91571
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Ještě vzhledem k tomu, že letos už “bohužel” do Norska nepojedu (nejsem Rotschild) rozhodl jsem se zbytek nepoužitých návnad rozprodat. Hodlám v zimě najet na trošku jinou technologii a chtěl bych začít s čistým stolem. Nejsou to žádné bomby, ale někdo kdo nechce kupovat návnady v obchodě to pomůže. Určitě se dohodneme na ceně. Kdo by měl zájem může mi poslat SZ a nebo mailik na “roman.velc@seznam.cz.

    #91572
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    giant jig head 340 g

    #91573
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    pilkřík 175 g

    #91574
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    pilkřík 130 g

    #91575
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #91576
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    jig hlava 55 g

    #91577
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    pilkřík 95 g

    #91578
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    pilkřík 45 g

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,021. až 1,035. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...