Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #85709
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Romane krásná práce. Je vidět,že ses při té odmlce pěkně činil…

    #85721
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, ty sledi a polaci prostě nemají chybu. Velká gratulace. Na ty to bude skákat jedna radost.:-P

    #85722
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau, Roman skvele jigove hlavičky ,ako som ich zbadal uvedomil som si,ja Mam posledne tri bielo modre

    #85737
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Zdar páni, aký máte názor na cikády v strednom nórsku ? Ja som jednu vyhryzol a nechám ju plavať, uvidíme výsledok.

    #85740
    Pavol Beleš
    Účastník
    (71 odpovědí)

    JDlho som hľadal materiály, z ktorých by som mohol vyrobiť účinné pilkre s rôznymi váhami ale s rovnakými rozmermi a zdá sa, že sa mi to podarilo :-):

    Žiadne lakovanie, minimum olova (cca 30 gramov na jeden pilker) výrobné náklady cca 30 korún na kus (mimo háku a krúžkov.)

    Pre prípadných záujemcov pošlem videonávod na výrobu. Pilkre na obrázku sú od 100 do 500 gr. pričom rozmer ostáva takmer rovnaký. Výroba jedného trvá cca 5 minut (nepočítam rezanie)

    #85758
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Fredino-tyhle cikády jsem udělal před dvouma rokama,foceno před dokončenim.Ještě jsem je vyleštil a dal oči.Váha-obě 180gr.No a v Norsku žádná sláva ale vozim je sebou tak možná letos opět prubnu.:-(:-(:-(:-(

    #85759
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #85769
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    To bells.Proc to vydeo nedas sem?

    #85778
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Otta, dal som dotaz a dakujem za info, nebudem sa uz zaoberať s cikádami. To Nórsko je lotéria, keď ryby idú tak ich chytíš aj na vidličku a keď nejdú tak im môžeš dať aj čokoládu a se… ti na ňu. Minulý rok som skúšal a skúšal a začali ísť vo štvrtok a to je už málo času na pobavenie sa. Tak som si priniesol len nejaké lunty ale nič moc.

    #85780
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    To bells:Pořád dumám nad tim jak při použití cca 30 gramů olova uděláš ten co má 500 gramů.Poslal jsem ti soukromou zprávu,tak jsem moc zvědav.:-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

    #85800
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tady jsem vyštrachal další sistem,píšou tam na štiky ale proč ne tresky.

    :-P:-P:-P:-P

    #85801
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Video tam nehce vlezt tak tady je adresa.

    #85802
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Doporučujou rybě propíchnout plynový měchíř kvůli pohybu.To zelené je asi elektrikářský bind,podle mě se může použít drátek na uchycení.:-(:-(:-(:-(

    Tak tady je lepší video–a sistem uchycení ryby.

    https://www.youtube.com/watch?v=HrFL0XkPn9k:-P:-P:-P:-P

    #85803
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #85817
    PajaP
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Harty dokáže vyhecovat . . .

    První zkušební stovka-snad nevypadají špatně.

    3D oči, fluo barva, 25-75g.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 886. až 900. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...