Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #84736
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Velmi zajímavá nástraha. Otto klobouk dolů. [/citace]

    Dosky dík ale je to jen okopčená rada a nákres od Rybarik.Ale vypadá to zajímavě.:-D

    #84737
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    To já vím, sleduji tohle vlákno pečlivě. :-D:-D:-D Ale ta reakce je obdivuhodná. :-D:-D:-D:-D:-D

    #84738
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Harty napsal:

    Fredino416 napsal:

    Harty, suprovka, len netuším kde to všetko budeš močiť, však už to sú stovky kusov čo si vyprodukoval. Inak ďakujem. Už ti to dorazilo a jestli ano ,tak jsi spokojen?

    Dorazilo v poriadku a som spokojný. Vďaka.

    #84753
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Harty opět nezklamal, ale Otta silně překvapil. Pilkr je hóóóódně zajímavá věcička a jsem moc zvědav na výsledek v moři. 😕

    Hrazda je super, prostě nemá chybu. Otto a již jsi na ní v loni chytal a co konkrétně a na jaké hloubce?

    #84771
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    otta napsal:

    Snad na něco půjdou ale jak píše Harty,taky myslim že na hloubku je TOP hrazda a na ní celá makrela,aspoň vloni jsem to tak já měl.

    Zdar Otta, aký význam má tá hrazda ?

    #84772
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    tohle je nejpevnější hák jaký jsem zatím držel v ruce…hrubý drát nemá téměř žádne odpružení a zkoušel sem i křehkost ale ulomit se mi ho nepovedlo.je to nějaká 4/0 škoda že dělaji jen do 28 gr. a to v žlutě a červené barvě…pravděpodobně je to od saengru..není moc vhodný na polaky ale halíky a velké skreie zvládně hravo..

    #84830
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Kulíku-200-250 metrů,letos to chci dostat hlouběji,už mám závaží 750 gr.Vloni jsme neměli takovou váhu.Ryby-2 obecné přes metr,menší ani jedna ale dost mníků okolo metru a přes-oba druhy.

    Fredino-AKÝ VÝZNAM-nastražíš celou makrelu která se prouděnim motá dokola,závaží je řešené tak že ho můžeš tahat po dně-nemá háček takže vázka je opravdu ojedinělá-když k ní ale dojde přetrhneš vlasec mezi hrazdou a závažim takže škoda minimální,ani jednou se nestalo že se system zamotal.Největší záběry a ryby jsme měly na hrazdy.Proč to nevim,to věděj jen ty ryby:-D:-D:-D:-D

    #84831
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau ,,otta urobil som jednu 110g v-v na test ,som zvedavy ako na tom bude držat sled popripade filetka z makrel

    #84832
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ještě k té hrazdě.Nevim kdo jak tam makrelu dává,já si udělal svuj system.Očko hrazdy,kroužek,karabina,ke karabině jsou navázány dva vlasce s trojhákem,tyto dva vlasce jsou provlečeny očkem jednoháčku takže je posuvný.Jeden trojhák k hlavě,druhý k ocasu,posuvnym jednoháčkem sjedu dolu a háček píchnu pod hřbet.Navíc jsem na oba vlasce stejně jako jednoháček navlékl kus fosforu-KOUPENO V LÍDLU JAKO DEKORACE.8-O8-O8-O8-O

    #84833
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    čau ,,otta urobil som jednu 110g v-v na test ,som zvedavy ako na tom bude držat sled popripade filetka z makrel

    Včera jsem to na těch stránkách okukoval,je to zajímavé a tys to zmáknul na 100%,mohl jsi k tomu něco položit ať je patrná velikost.:-P:-P

    #84836
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    ok ta večšia 500g na hlbku ,,ta 110g na30 m,,urobil som to v najmenšej a največšej gramaži čo použivam iba na skušku , ak to vyskušam uvidime čo dalej treba upravit

    #84849
    Jan králík
    Člen
    (49 odpovědí)

    Vy všichni zruční!Co vyrábíte se dá přírovnat ke klenotům,krásná práce smekám klobok.Také vyrábíme nějaké nástrhy,pílkry,hlavičky,závaží jen základní.Lejeme do forem ale na takovou kvalitu nemáme. To Oto:Koli dáváš délku závaží na šibenici?

    #84861
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro najkralik:

    Délka vlasce na závaží tak 80-100cm,síla vlasce 40.:-):-):-):-)

    #84899
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Zdravím páni, potrebujem kúpiť novú šnúru, má niekto dobrý typ ?

    #84900
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Fredino416 napsal: Zdravím páni, potrebujem kúpiť novú šnúru, má niekto dobrý typ ?

    Ahoj Fredino,

    v drogerii-pod názvem šňůra na prádlo. Je potažená plastem a ve vniř bývá ocelové jádro.

    nezlob se to byl vtip.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...