Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #84657
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Páni ďakujem, ale je to len taký nedeľný odstrel. Ale určite ho močiť budem.

    #84698
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    cau včera som v Melhus videl zaujimavu navnadu .trojhak na spodu neni v oku ale na drate a može sa pohybovat ..vypada asi takto

    Tak včera jsi ho viděl v Melhus a dnes se na něj podívej tady,ještě olovo,oči,fosfor a je hotovo.

    :-P:-P:-P:-P

    #84699
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    8-O8-O8-O8-O

    #84700
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    cau vypada super ten co som videl bol trochu viac ohnuty ale TREBA probovat super

    #84721
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Otto jako vždy paráda.Já dnes pilk. 50g. a 110g. Alá Black Panther.

    #84722
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Samozřejmě ještě polepit a nalakovat…

    #84723
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    50g polep profi-blinker JENZI

    #84726
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Otta, super práca, niečo sa šustne a ty to hneď dáš do finálu. Ja som len zvedavý na aké potvory tie tohtoročné ryby pôjdu. My sa tu snažíne a aby nám na to nehodili bobek.

    #84727
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Harty, suprovka, len netuším kde to všetko budeš močiť, však už to sú stovky kusov čo si vyprodukoval. Inak ďakujem.

    #84729
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Harty,taky opět neni co dodat.Máte ale proti mě výhodu,můžete sem dát deset stejnech pilkrů ale jiné barevné provedení,já když se nechci opakovat tak musim vymyslet novej tvar protože to mám pořád jen blejskavý,no něco budu muset vymyslet. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

    #84730
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Fredino:

    Halik jako vysitej,kolik vazi? Paradni prace.

    Roman, vážil som ho na digitálkach a je to presne 300g vrátane hakov.

    #84732
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    otta napsal:

    Rybarik napsal:

    cau včera som v Melhus videl zaujimavu navnadu .trojhak na spodu neni v oku ale na drate a može sa pohybovat ..vypada asi takto

    Tak včera jsi ho viděl v Melhus a dnes se na něj podívej tady,ještě olovo,oči,fosfor a je hotovo.

    Velmi zajímavá nástraha. :-P:-P:-P Otto klobouk dolů. :-D:-D:-D:-D

    #84733
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    otta napsal:

    Harty,taky opět neni co dodat.Máte ale proti mě výhodu,můžete sem dát deset stejnech pilkrů ale jiné barevné provedení,já když se nechci opakovat tak musim vymyslet novej tvar protože to mám pořád jen blejskavý,no něco budu muset vymyslet.

    Je škoda že tak úžasný věci trochu nevytuníš a jseš zapřísáhlej nerezák.Ale to už zase by bylo co je lepší a o tom jsme už tady nakecali hafo8-)

    #84734
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Fredino416 napsal:

    Harty, suprovka, len netuším kde to všetko budeš močiť, však už to sú stovky kusov čo si vyprodukoval. Inak ďakujem.

    Už ti to dorazilo a jestli ano ,tak jsi spokojen?

    #84735
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Snad na něco půjdou ale jak píše Harty,taky myslim že na hloubku je TOP hrazda a na ní celá makrela,aspoň vloni jsem to tak já měl.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...