Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #84319
    Jaromir Tomecek
    Člen
    (33 odpovědí)

    #84321
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    otta napsal:

    Mám dotaz ke skušenejm.Mám rozdělané pilkry-ŠVÉĎÁKY-a jakej je váš názor na umístění háčků.Je lepší je zavěsit na špičku a nebo z boku asi tak na délku háčku,jde o váznutí.Ještě je nemám vyvrtané tak proto ten dotaz.Dík za vaše názory-snad nějaké budou.

    Co se týče mně tak preferuji trojhák na špici.A mám k tomu několik důvodů.Nejsem ten typ co buší takovým to typem pilk. o dno jak zběsilí,trojhák se překrývá se stěnou pilk -to tam může být jen jednohák .A za další,když je trojhák na špici tak při zdolávání nefunguje jako páčidlo.To znamená dle mého názoru že je k rybě šetrnější.

    #84323
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    No Harty, ve většině toho co jsi napsal souhlasím. Ale k velkému množství válek dochází už při prvním klepnutí o dno. Alespoň u mě. Proto chybám většinou na gumy a pokud pilkry, tak většinou jenom malé na vláčku. Ale asi bych volil trojhák na boku.

    #84324
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, jak už psal Otta den ode dne lepší a perfektnější. Když to dáte s Hartym a Ottou dohromady tak jste bez konkurence.Tyhle poslední jsou tak pěkný, že bych je snad ani nedával do vody.:-D

    #84325
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, můj názor je, že trojhák na špici je větším rizikem pro uváznutí, ale asi šetrnější k rybě. I když trojhák není nikdy šetrný.

    #84330
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku to si pak na základě tvé myšlenky mohou založit manufakturu na výrobu nástrah ROHA s.r.o. (Roman + Otto + Harty).

    #84340
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime, Ty jsi to vystihl!:-D

    Přiznám se, že by časem mohli přibrat, jako tiché společníky, ještě další a ovládnout trh tak, jak jej ovládáme v akvarijních rybičkách!:-D

    #84345
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    kulik napsal:

    Kime, Ty jsi to vystihl!

    Přiznám se, že by časem mohli přibrat, jako tiché společníky, ještě další a ovládnout trh tak, jak jej ovládáme v akvarijních rybičkách!

    Vy s Kimem chytáte jen akvarijní rybky? A no co jsem nechal dělat ty “šibenice”? :-D:-D:-D:-D

    #84346
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko, nezlob. ČR je předním “vyrobcem” akvarijních rybiček. A víš, že by to byla zajímavá disciplína lov akvarijních rybiček!:-D

    #84354
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Tak promiň Jeníku, to byl je pokus o nejapný žert. ;-);-)

    #84393
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Úplně v pohodě, jako vždy!:-D

    #84394
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Samozřejmě ty šibenice použijeme na Dufkových místech a pod.

    #84398
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Fando, to se ví a už se nemůžu dočkat, ale je to až za 93.:-(

    #84431
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Dnes se po druhém laku holky vyhřívali na sluníčku a za pár dní to bude už ke koupání:-)

    #84432
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Taky jsem čistil odlitky,dával do plniče řezal novou folii8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...