Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83879
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.[/citace]

    Tak dej report co nejrychleji já jedu až 13. května tak bych stihl něco vyrobit, kdyby to byla zázračná nástraha 😀

    #83882
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Plno rybářá si barví hlavičky, nebo pilkříky. Jakou stříkací pistoli k tomu používáte? Mám zálusk se něco takového koupit, ale jsem v tomto úplný laik. Rád si nechám poradit. Našel jsem si “ORLÍK OK 1006 – stříkací pistole/fixírka”, ale nevím, jestli je to to pravé.

    Děkuji za rady.

    A že jsi se nezeptal, když jsi byl u mne.

    Kup Air brush se spodním nasávání. Použiješ skleněné nádobky, které se k tomu používají. A pak ještě kompresor.

    #83886
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    007krivanek napsal:

    husky19 napsal:

    Plno rybářá si barví hlavičky, nebo pilkříky. Jakou stříkací pistoli k tomu používáte? Mám zálusk se něco takového koupit, ale jsem v tomto úplný laik. Rád si nechám poradit. Našel jsem si “ORLÍK OK 1006 – stříkací pistole/fixírka”, ale nevím, jestli je to to pravé.

    Děkuji za rady.

    A že jsi se nezeptal, když jsi byl u mne.

    Kup Air brush se spodním nasávání. Použiješ skleněné nádobky, které se k tomu používají. A pak ještě kompresor.

    Nezeptal jsem se proto, že jsem ještě ani nevěděl, že něco takového chci. Byl jsem u tebe jak Alenka v říši divů. :-D:-D:-D

    Kompresor mám, takže už jen Air brush.

    #83887
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Děkuji vám všem za poskytnuté rady. 8-)8-)8-)

    #83892
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Harty – je to mix 5ti tvarů a délek od 10,5 do 13cm. Odlití čistého silikonu není až takový problém, ale možná by byl problém s trochu matným povrchem, protože se mi nechtělo model lakovat extra silnou vrstvou laku. na fotce jsem rychle zkusil zleva čistý silikon, čistý silikon se zlatým glitrem a silikon obarvený zlatou duhovou barvou.

    #83893
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    MadMack napsal:

    Harty – je to mix 5ti tvarů a délek od 10,5 do 13cm. Odlití čistého silikonu není až takový problém, ale možná by byl problém s trochu matným povrchem, protože se mi nechtělo model lakovat extra silnou vrstvou laku. na fotce jsem rychle zkusil zleva čistý silikon, čistý silikon se zlatým glitrem a silikon obarvený zlatou duhovou barvou.

    Dali by sa odliať aj 16 cm?

    #83898
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    igorko – na 16cm nemám formu a teď bohužel ani balsu na výrobu modelu

    #83902
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    MadMack napsal:

    igorko – na 16cm nemám formu a teď bohužel ani balsu na výrobu modelu

    To sa dohodneme. http://www.obrabanieplastov.sk – kúpili sme CNC, formu vyrobíme.

    #83929
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    misel napsal:

    Fredino416 napsal:

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.

    Tak to tam budem spolu

    Dúfam že sa prihlásiš na štamprlo.

    #83930
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Roas napsal:

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.

    Tak dej report co nejrychleji já jedu až 13. května tak bych stihl něco vyrobit, kdyby to byla zázračná nástraha 😀

    Kúpil som si v predajni s rybárskymi potrebami svetielko do vody, je červenej farby a je zapúzdrené do červeného plastu. Používal som to, no ryby mi na to s…. . Tak mi to padlo do oka, rozbil som plast,vymenil akb a led a dal som to do zmršťovačky s lepidlom a ešte som to zalial grcajúcou pištoľou. Toď vše. LOVU ZDAR.

    #83938
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    Roman1312 napsal:

    Koupil bych si air brush pistoli. Je to modelářská pistole a je to prý bomba. Něco podobného si chystám pořídit. Zadej si do vyhledavače: Air brush.

    Tak to už pak dotáhneš nástrahy do stavu kdy už je nebude chtít nikdo utrhnout namočit do slané vody, ono uz td to mas perfektní

    Dekuji za pochvalu,zase me to bude motivovat do dalsi prace. Myslim,ze nejaky napady mam, ale budu do toho muset neco investovat,teda nejdriv nasetrit.

    #83948
    misel
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Fredino416 napsal: misel napsal:

    Fredino416 napsal:

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.

    Tak to tam budem spolu

    Dúfam že sa prihlásiš na štamprlo.

    Koukám, že tam bude česko-moravsko-slovenská sestava, kolik vás jede?

    Kdyžtak odpověd do SZ, ať se nepletem do jiného vlákna.

    #83988
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    MadMack napsal:

    Harty – je to mix 5ti tvarů a délek od 10,5 do 13cm. Odlití čistého silikonu není až takový problém, ale možná by byl problém s trochu matným povrchem, protože se mi nechtělo model lakovat extra silnou vrstvou laku. na fotce jsem rychle zkusil zleva čistý silikon, čistý silikon se zlatým glitrem a silikon obarvený zlatou duhovou barvou.

    Ta barva uprostřed se zdá nejlepší,ale matný povrch by taky nevadil.Mám zájem spíše o kratší a bez glitrů-prostě čistou průhlednou gumu.Zbytek si dodělám sám .Stačí tak 10ks.Buďto koupím nebo vyměním za pilkříky.Když tak napiš SZ dík Harty.

    #83989
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Fredino416 napsal:

    Zdravím všetkých NORKOV. Pozrel som si pár videí o love tresiek, kde je nad nástrahou zavesená kamera. Je to fakt zaujímavé, no najzaujímavejšie je to, že ryby skoro zožrali kameru a nie nástrahu. Z toho vyplýva že ich niečo priťahuje, no podľa mňa to tvar kamerz asi nebude. Preto som si zostrojil jedno svetielko s IR LED a uvidím čo to spraví. Dám vedieť výsledok.

    Fredino mám něco podobného,s tím rozdílem že diodu jsem umístil do trubičky aby světlo svítilo z hora jenom na nástrahu. Tutu diodu napájím dvěma tužk. bateriemi.Toto světlo mám zhruba metr nad pilk.

    #83990
    IGORECKO
    Účastník
    (587 odpovědí)

    Toto je dostupne na ebay za 5E.

    Zelena, cervena, modra farba. Blika alebo svieti v kuse.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 661. až 675. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...