Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83671
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Roman1312 – krásná práce. Jelikož jsem konečně namíchal odpovídající zlatou, tak jsem taky něco málo odlil

    #83697
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    MadMack -pěkná práce a tvar je OK. Akorát nevím velikost . Mně by se zamlouvali čisté čiré.Kdyby náhodou měl bych zájem o pár kousků. Já dnes 90g pilk. modré provedení….

    #83740
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak, jeden starší, který nebyl ve Spálově, ale makal na zahradě, Vás mladší móóóc chválí a ne poprvé. Dnes se mi nejvíc líbí ta Pavlova mašinka, hned bych se v ní svezl s Pavlem v cocpitu.:-D

    #83749
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    To Harty, Roman a ostatní kutilové

    Všechny nástrahy, co tady prezentujete jsou super. Jen tak dál. Kdo umí, ten umí. 😛

    #83755
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Kulíku, Ty jsi se nezúčastnil takové mega akce ,to bych od Tebe nečekal.Ale máš pravdu-já taky miluju zahradu, hlavně bonsaje- to je můj druhý největší koníček i když skoro žádné nemám.

    Jinak skus Pendolino -od Vás z Prahy jezdí.

    #83760
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Já mám na starosti zahradu k jídlu a žena okrasnou. Vlaky na Ostravu znám všechny, ale jen jako cestující, případně s obrazem z kamery na vlaku, ale jet s Pavlem v cocpitu to by bylo něco úplně jiného!:-?

    #83793
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Zdravím všetkých NORKOV. Pozrel som si pár videí o love tresiek, kde je nad nástrahou zavesená kamera. Je to fakt zaujímavé, no najzaujímavejšie je to, že ryby skoro zožrali kameru a nie nástrahu. Z toho vyplýva že ich niečo priťahuje, no podľa mňa to tvar kamerz asi nebude. Preto som si zostrojil jedno svetielko s IR LED a uvidím čo to spraví. Dám vedieť výsledok.

    #83806
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Fredino416, kdy to budeš testovat? Abych věděl jestli si o úspěšnosti dozvím ještě před odjezdem a stihnu si případně taky něco takového udělat 😎

    #83808
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    pokud to byla kamera gopro, ma vpředu červenou diodu ale může jít i o odlesk od skleněné části obalu

    #83841
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Roas napsal:

    Fredino416, kdy to budeš testovat? Abych věděl jestli si o úspěšnosti dozvím ještě před odjezdem a stihnu si případně taky něco takového udělat

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.

    #83849
    misel
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Fredino416 napsal:

    Odchádzame 17.4.2014 na VIK Brigge.

    Tak to tam budem spolu

    #83851
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Plno rybářá si barví hlavičky, nebo pilkříky. Jakou stříkací pistoli k tomu používáte? Mám zálusk se něco takového koupit, ale jsem v tomto úplný laik. Rád si nechám poradit. Našel jsem si “ORLÍK OK 1006 – stříkací pistole/fixírka”, ale nevím, jestli je to to pravé.

    Děkuji za rady.;-)

    #83853
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Koupil bych si air brush pistoli. Je to modelářská pistole a je to prý bomba. Něco podobného si chystám pořídit. Zadej si do vyhledavače: Air brush.

    #83869
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    Koupil bych si air brush pistoli. Je to modelářská pistole a je to prý bomba. Něco podobného si chystám pořídit. Zadej si do vyhledavače: Air brush.

    Tak to už pak dotáhneš nástrahy do stavu kdy už je nebude chtít nikdo utrhnout namočit do slané vody, ono uz td to mas perfektní

    #83875
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Používám air brush od model master a sem s ní naprosto spokojen. Je to poměrně velká investice, ale dá se tim dělat všechno, navíc model master dělá barvy v lahvičkách, které se na ní dají našroubovat, takže pak nemusíš každou barvu zvlášť odlejvat a ředit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 646. až 660. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...