Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83318
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, to hejno makrel a polaků prostě nemá chybu, klobouk dolů, paráda.:-P

    #83319
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    A pánové pozor máte zde novou konkurenci, Roase, který přišel s trochu jiným, ale také krásným přístupem a nápadem.:-?

    #83320
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Včera jsme s Kulikem probrali zde představované nástrahy. Shodli jsme se v tom, že je až neskutečné co tvůrci umějí. Současně jsme konstaovali, že praxe je prověří. Ovšem Kulik se dle mého názoru stává sběratelem Vašich výrobků a přes zimu je neustále přebírá a těší tak své oko. To je dobře jednou z toho zaplní vitríny v nějakém rybářském museu. Samozřejmě oba vůbec nemáme nic proti nerezovým pilkrům, naopak již máme nějaké kusy objednané.

    #83322
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    007krivanek napsal: kim napsal:

    Až ty dnešní gumy zítra ráno uvidí Kulik tak prostě neodolá. Bude určitě podnikat kroky k tomu, aby nějaké získal. Doufám, že mě nevynechá.

    Tak jedna pro Kulíka. Zvrchu Reflex. žlutá+ oranž, Žlutá transparent, oranžová + žlutá transparent.

    Ještě jse zapoměl na 007 Křivánka, kterému dlužím odpověď. Takže Davide, máš plnou pravdu. Ty gumy jsou nádherné a doršové se přímo pominou, aby je shltli. Tak, pokud budeš mít nějaké přebytečné, tak je rád odkoupím na vyzkoušení a do své zbírky.:-P

    #83330
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Pánové, je mnoho šikovných lidí. V pátek jsem byl v Brně u Davida a musím říci, že jeho formy (kterou jsme si také jednu objednali) jsou vrcholná profesionální práce. Prostě radost pohledět!!!

    Nakoupili jsme i barvičky a ostaní bižu. Už se na výrobu moc, moc těším!!!

    #83334
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko, my se těšíme na Tvé výtvory a držíme Ti palce.:-?

    #83366
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Nová devadesátka připravená na lak…..

    #83408
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Dnes vezu počítač na odvšivení tak jsem zvědav co se tu nahromadí za skvosty.Jak píše kulik,Roas opravdu umí-prostě další blázen ale těch je třeba.No a já ještě posílám jednu fotku,akorát se mě tu kulí hejno ŠVÉĎÁKŮ,ještě naplnit bříška vyblejskat,nalepit oči a jsou z nich dospěláci.Zdravim Otta.8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O

    #83433
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Já jsem se dnes věnoval trošku gumám ale na pilkříky jsem taky nezapoměl

    #83434
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #83435
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #83436
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    sice nevím k jakému druhu bych tyto modely přirovnal, ale ta kombinace se mi docelalíbila a tak jsem si jich pár udělal.

    #83437
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #83438
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #83441
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Romane, jsi ďábel. 8-)8-)8-)8-) Je to nádhera. :-P:-P:-P:-P:-P:-P Akorát mám pocit, že do Norska pojedeš asi na deset let. :-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...