Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #78952
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Roman1312 napsal:

    mira.sta napsal:

    Moc pekna prace, ja se jeste moc k nicemu nedostal zamestnani ma prednost, zatim tedy

    z toho si nic nedělej ,já to taky dělám až po večerech. V televizi stejně h….o dávají a tak se snažím udělat něco nyní. Pak začne olympiáda a to neudělám nic. Maximálně v přestávce hokeje nalepit oči.

    tak u nas to je tak ze cast teamu odlita do Soci tuto sobotu a sjou tam do 25. a jeste jsou zimni dovoleny mame to trochu napnutejsi nez by se cekalo a ja jak na to koukam celej unor nemam zadnej cas. podarilo se mi udelat volno na sraz Praha klubu jinak odlevat se bude asi v breznu.

    Jaky lak pouzivate? mam nejaky z barvy laky Hostivar, ale neuchvatil mne, nekde sem slysel polyuretanovy lak, co pouzivate ?

    #79076
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Tak právě jsem se vrátil z hradu,totiž z lakovny.Na ukázku pár hotových 50g. a 65g.

    #79077
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    #79163
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Tak jsme minulý víkend s parťákama odlili pár pilkrů a pojali jsme to jako výrobně společensko zábavný den spojený s gastronomickými požitky a s degustací výpalků z našich sadů a zahrad. Teď ještě dodělat povrchovky. Nastupujeme 1.5. na Roan. Akce byla špicovní a neměla chybu. Akorát ty dozvuky….

    #79196
    MadMack
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Zdravím tak taky postupně odlévám pro celou chatu, zatím hotovo cca 300 hlaviček od 10g do 17g. Do 11.8. času dostatek.

    #79233
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Malé videjko z odlévání pilkrů

    [yt=GkK-5-n6zhk=yt]GkK-5-n6zhk[/yt]

    #79261
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    nazdar norci,

    tak vidím,že ač teprve začátek února všechny už zachvátila ta strašlivá nemoc (myslím strašlivá pro naše manželky, družky, milenky)norská horečka. A tak já taky přispěju svou troškou do mlýna ,jelikož o nadcházejícím víkendu tohomoc nenadělám- chci se jet podívat na FOR Fishing a to určitě není na hodinku jenom si tak odskočit.

    #79262
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #79263
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    #79264
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    kulik napsal:

    To Roman1312: Tak si myslím Harty, že Ti tu vyrůstá slibná konkurence. Musím pochválit Romanovi jeho výtvory, jsou moc hezké.

    Máš pravdu.Já dnes dovezl poslední kusy 90g a pár 50g a65g.

    #79265
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Jo a pěkný video.Asi dobrá parta.Já vše sám a něco žena.

    #79266
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když to tak vyhodnotím – bude v budoucnu vůbec nutné kupovat pilkry a haličky v obchodech. To jen na okraj. Z videa

    a je nepochybné jak si chlapi umí i bez žen udělat pohodičku i s guláškem. Tomu se říká příjemně strávený den. Tedy svatá pravda, že ženy až na velmi vzácné výjimky tuto činnost velmi těžko budou chápat. Všichni z Vás, kteří se odlévání atd. 1x-3x za rok věnujete patří uznání. Možná, že nastane doba, kdy používání olověných pilkrů zelení nebo EU zakáží. Obdobně jako je tomu u nábojů do brokovnice …

    #79283
    Piva
    Účastník
    (788 odpovědí)

    Tak si tak říkám: je to normální házet takový krásný věci do vody a tam to utrhat? ano je to normální pro nemocné Norskou horečkou ano.:-)

    #79284
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ano Pivo souhlas – takto se léčí norská horečka. Nebo je to alespoň jeden ze způsobů léčby. Včera mě zas kolega poslal náhledy na gumové nymfy – co tomu říkám. Je příznačné, že se u většiny z nás projevuje po novém roce.

    #79285
    vaga01
    Člen
    (17 odpovědí)

    no, aj my sme začali zbrojiť:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...