Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #136274
    fotomen
    Člen
    (23 odpovědí)

    Hornas, tek kelírek vypadá hodně dobře!

    #136275
    Pipas
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Fotomen – máš pravdu, mohlo by se to přetáhnout epoxidem, dělal jsem to, ale zjistil jsem, že je to z mého pohledu a praktického využití zbytečná operace. Je to lepený gelovým vteřinovým lepidlem a mám zkušenost, že se dřív otluče barva u hlavy o dno. Pokud jde nástraha v Norsku do vody, tak pokud to přežije jde po návratu na roztavení. Do příští sezony nechávám jen ty co nešly do vody. Těch pár dní lovu to vydrží, nebo sáhnu do zásob pro jiný. No a přes zimu se bavím výrobou. Dej pak info jak dopadl ten pokus s acetonem.

    #136276
    Pipas
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Hornas – kelírek jako živej, to abych se šel taky podívat do místnosti metr krát metr zda tam něco podobného neplave 😛

    #136277
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To pipas:a pořádně tam zalov:-P:-P:-P:-P

    #136278
    fotomen
    Člen
    (23 odpovědí)

    Pipas – dnes naložím zavináče do acetonu 😀

    #136290
    fotomen
    Člen
    (23 odpovědí)

    Pipas – aceton to sežral v pohodě, ještě tomu chce trochu mechanicky pomoct.Takže asi ideál nechat to chvíli ponořené a potom štetcem omýt.

    #136291
    fotomen
    Člen
    (23 odpovědí)

    Tohle je práškovou + hřbet u té žluté jsem šplíchnul sprejem. Abych tam dal glitry, tak jsem to šplíchnul lakem, posypal a zase šplíchnul.Teď by byl ideál celý to ponořit do laku, pěkně se to zatáhne, ale to musím počkat až bude na balkoně teplo neboť bydlím v paneláku a ježibaba dole řve když ve sklepě větrám, že jí studí nohy 🙂

    #136292
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    To fotomen: krásné kousky8-)

    #136299
    Pipas
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Fotomen – bezva informace ohledně “zavináčů” 🙂 Jo a máš to moc pěkný, tyhle barvy taky hodně preferuju. Koukám že dáváš i flitry a pak lak.

    #136301
    fotomen
    Člen
    (23 odpovědí)

    Díky kluci, ty červeny hlavy jsem udělal svítící 😉

    Navzájem se ispirujeme. Jedete někdo do Spálova?

    #136303
    Pipas
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Fotomen – do Spálova bohužel nejedu, ale dle odezvy ve fóru tam bude celá řada ostřílených mořských vlků pro výměnu a získání nových informací.

    #136379
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….vzhledem k neodkladné služební cestě a pozdním návratu jsem si nemohl jet léčit “norskou horečku” na pokec za klukama do Prahy a hospůdky “U Hrocha” a tak jsem si udělal šest “rybiček”, aby na mě ta norská nálada taky trochu dýchla…

    #136380
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….a ještě 3 ks “poláčků” …

    #136381
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Romane ty jsi fakt ďábel.;-)

    #136394
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane, musel jsi se uškytat, protože jsme na Tebe U Hrocha vzpomínali a shodli jsme se na tom, že už, to co děláš, nejsou nástrahy, ale umělecká díla.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...