Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

  • Toto téma obsahuje celkem 399 odpovědí. Do diskuze (72 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedouš a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #323961
    Bery.
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Já pouzival toto

    https://www.peckamodel.cz/810312220-letoxit

    Dvouslozkove,řídké, takze se to da natirat steteckem ve slabsich vrstvach. Ideal je smichat a pockat 5-10minut aby to malinko ztuhlo a pak nanaset. Povrch mit odmasteny!

    Neni to nijak toxicke. Lepil jsem tim i ukryty pro akvarijni rybicky. Na woblery jsem pouzival vsechny ruzne barvicky a spreje a u zadneho nebyl problem s natiranim. Jen stribrny leskly sprej ztrati lesk.

    Doporucuju jednu vrstvu laku,pak striknout/nabarvit a pak druhou vrstvu. Pro barvy je lepsi mit podklad,jsou pak výraznější.

    #323964
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    díky. lodní lak mě moc nesedí…

    #323966
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    já jsem letos začal používat jacht lak a vypadá to dobře. Uvidíme co to udělá

    #323967
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …používám dvousložkový akrylátový lak na auta. ze začátku jsem používal lodní lak, ale ten byl stále pružný a nikdy neztvrdnul.

    U  každého laku platí pravidlo-nebo spíš u většiny laků platí pravidlo, že nalakované jig.hlavičky a pilkry by neměli přijít do styku s gumovými nástrahami-ty je spolehlivě naleptají a znehodnotí.

    #324349
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Vzhledem k tomu,že se naskytla šance jet na podzim, je třeba finišovat….

    #324357
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    paráda, to je přes nalepovací šablonu?

    #324358
    Bery.
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Nevim co to má Roman,ale takovou texturu uděláš např.přes akvarijní síťku.  Přiložit,pořádně napnout( ruka s rukavicí,kolíček nebo izolepa) a střiknout.

     

    Jeden tip…zkuste hliníkovou pásku na vzduchotechniku. Dá se na ní stříknout i barva. Hlavně pak přelakovat !

    např.https://www.webobal.cz/lepici-pasky/hlinikova-lepici-paska-50-mm-x-50-bm?varianta=759&gclid=Cj0KCQjw9b_4BRCMARIsADMUIypMuCIuO6cUzw_fwF1XdhSj0Te9U1m1jPkDzIaiBWAO4vp8fT50uMgaAhtuEALw_wcB 

    #324405
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Díky….

    #324919
    JiDan
    Účastník
    (49 odpovědí)

    pro zkrácení nekonečného čekání…🇳🇴😉

    #324926
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    pro zkrácení nekonečného čekání…🇳🇴😉

    Pěkný, alespoň někdo není líný, tak jako já. Popík z 3d tiskárny, jen ho musím vytunit.

    #324956
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Taky jsem udělal “několik” výrobků ale …ruku na srdce..kolik toho urvete? Mě se podařilo dosud urvat jen pár pilkrů. Takže odlít a nabarvit jich desítky? To bych musel jezdit 4x ročně a to 20 let. A o tom pochybuju. Počítám tak 1 až 2 roky a pak bude s Norskem utrum.

    #324959
    JiDan
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Když jedeme v 6-8 lidech na polaky a z toho půlka nováčků tak trháme dost.Asi jsme amatéři

    #324973
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    No jestli jedou v osmi lidech, tak zase toho tolika není. Je pravda, že jsou dny, kdy neutrhnu nic, ale taky jsem schopnej upálit pět kousků za hodinu. Pak když jsem tam dva týdny,tak vím ,že mě nic nepřekvapí a i to se může stát.

    #324976
    JiDan
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Letos “jedem” díky okolnostem jen 3 tak máme zásobu.Navíc odjezd 7.8. takže…. počkáme a uvidíme. A musel jsem využít půjčený formy od nejmenovanýho Norka.Tímto děkuji Pivovi 😉

    #324984
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    venku je hnus a proto je lepší být zavřený v garáži a makat. alespoň to lépe schne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...