Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15603
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Lidičky vycházejme z faktů, ne z dohadů:

    1. V té SZ nebylo napsáno, že to bude rybářský výlet. Pouze týdenní letecký zájezd do Norska.

    2. Z emailové adresy je zřejmé, že pořadatelem je finanční společnost.

    3. Kurzymorskehorybolovu jsou jen spolupracovníci, ne pořadatelé (najmutá společnost).

    4. Bližšší informace můžeme znát jen po osobním setkání.

    #15604
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Rovněž jsem si prohlédl nabízené stránky a musím souhlasit s mirečkem. Co se týká ostatního lze hovořit o zajímavé lokalitě, zejména pro focení a natáčení kosatek, pokud je vše pravda. Jen je třeba vědět v kterou roční dobu se tam vyskytují.

    #15605
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    kim a mirecek prohlédněte si spíše stránky pořadatele zájezdu:

    http://www.bcas.cz/

    😀

    #15607
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Kurzy mořského rybolovu – to už tady bylo a je každou sezonu.Kdo má rád organizované akce a loď s 20HP motorem ať vyrazí,možná,že je tam nějaká sleva.Mají i jiné destinace,jak je to tam zařízené se dozvíte při osobním setkání.Nevím,proč nejsou schopni jasně a transparentně jako kdokoliv jiný,který nabízí zájezdy, napsat,uveřejnit podmínky,ale pokoutně a tajemně oslovovat zákazníky. http://www.bcas.cz to nijak neosvětluje,jejich finanční transakce nemají pro můj rybolov v Norsku smysl.Ale kdoví,třeba s nimi někam pojedu a budu se těšit na výhodnou cenu,půjčené nářadí,svačinu na vodu.Zatím jsem schopen si to zařídit sám a hlavně,od začátku vím,na čem jsem a mohu to ovlivnit.

    #15610
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Tak mně už možná začíná svítat o co tu poběží. Taky jsem dostal zprávu přes SZ a nereagoval jsem, protože jsem to pokládal za způsob, jak vymámit moji e-mailovou adresu, na kterou pak bude chodit kdeco (něco jako finta s e-mailama typu “pokud to nepošleš dalším 10 přátelům tak Tě potká neštěstí”, to je taky způsob jak vybagrovat co nejvíc adres).

    Ti co jste reagovali zřejmě už dostáváte ty nabídky na svý e-maily. Já jsem ji neviděl, takže nevím přesně oč jde, ale asi o ten kurz rybolovu v Norsku. A pokud nevíte kde na to vzít, tak ta brokerská firma Vám přepočítá všechny vaše pojistky, spoření, inkasa a já nevím co ještě dalšího a vypočítá Vám kolik ušetříte, když to vezmete přes ně. A za ušetřený peníze pojedete vlastně zdarma do Norska i když si to zaplatíte.

    #15616
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Muj nazor :

    Tady vubec nejde o kurzymorskehorybolovu, nebo rybolov samotny. Jak rikam, ti v tom “jedou” jen jako poskytovatele mista a zajistitele dopravy.

    100% jde o broakerskou firmu, ktera timto zpusobem hleda sve budouci spolupracvovniky ==> financni poradce

    #15617
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    BRRRRRRR – na tyhle poradce mám ale šílenou alergií, a posílám je do ……, jen otravují lidi a stejně ti nic neušetří, akorát ti zamotají hlavu, ty pak podepíšeš smlouvy z kterých nemůžeš vycouvat a nakonec zjistíš že platíš skrytýma poplatkama ještě víc. Mě taky přišla SZ, tak jsem na ni odepsal ale emailem ne, takže mi díky bohu naštěstí nic nedošlo a snad od Broků ani nedojde. BRRR:-E:-E:-E:-E:-E:-E:-E:-E

    #15620
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Myslím, že MifakM se blíží pravdě ale i další si nezadají.Vše se na první pohled jeví velmi lákavé. Také jsem neodepsal svým e-mailem. Musím ocenit u příspěvků ostražitost autorů. Nebylo by na škodu,aby se s námi o zážitky podělil ten, koho již kontaktovali.

    Myslím, že není dobré využívat záliby (koníčky) pro komerční účely. Na červen již mám Norsko bukované.

    #15622
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to MifakM:jedeš s nima?Pokud ano držím palce,ale tímto tě ničím nehaním,proč ne,připadá mi to,že se jich trochu zastáváš.

    Kurzy mořského rybolovu přes agenturu nepotřebuju a vůbec ne přes takovou,jak sa tady píše-osobní setkání atd atd….

    Já jsem si párkrát zajel pro radu,to ano,ale ůplně někde jinde a zadarmo.Pivo bylo supr a pokec krásný,dokonce mi nenabízeli žádné hrnce,ale rady,které sem zůročil!!!

    🙂

    Neodpověděl sem na tuto SZ a ani neodpovím!!!!

    #15677
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 sroubek

    nezastavam se nikoho. Jen nemam rad, kdyz se informace nebo sdeleni zkresluji. Proste vychazim rad z faktu, ne z dohadu.

    🙂

    #15680
    tuky
    Účastník
    (57 odpovědí)

    Tuhle fotku jsem našel u nich na stránkách co by “prověřené nástrahy a montáže” Nějak nevím o co go….třeba mi to někdo vysvětlíte ať jsem in.

    #15682
    tuky
    Účastník
    (57 odpovědí)

    #15685
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Pořád motáte (jak se říká u nás) koše s baňama … OMG

    Takže znovu fakta:

    1. Pořadatelem inkriminovaného “zájezdu” je BROKERSKÁ firma

    2. Bližší informace sdělí osobně pracovník brokerské firmy

    3. Nikde se NEPSALO O RYBÁŘSKÉM ZÁJEZDU

    4. Na zájezdu LZE VYUŽÍT (není to podmínka, nebo povinnost) služeb jisté společnosti zabývající se výukou rybářů v Norsku – nikde však není informace jestli tyto služby budou zdarma nebo si je každý bude muset uhradit a kterých služeb se to bude týkat. Může se jednat třeba jen o půjčení kol, nebo zajištění plné penze (jež tyto služby mají v nabídce)….

    #15686
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Snad někdo z poradny…Kotva,pilker?Ukotvíš kámen v driftu,proud kmitá s pilkerem,ryby na něj útočí a posléze se chytají na trojháček a jednoháček na kameni přivázaném,až 4 ryby možno chytit najednou,leč bohužel některé omráčeny kmitajícím pilkerem zůstavají na místě,ne zrovna šetrný způsob lovu :-P:-x

    #15689
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    MifakM – co to sem zase pleteš? Co se jim staráš o reklamu!Dělej raději reklamu zájezdům co jsou tady v last minute! Nikdo od tebe nechce,abys měl většinový názor,ale už nás s tou nezištnou firmou,co nemá na inzerát v časopise a musí se vetřít někam jinam,zadarmo, neotravuj!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 70)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...