Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Do Norska bez platného OP

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MorboX a poslední změna proběhla před 10 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38192
  Pafka
  Účastník
  (3886 odpovědí)

  Jet s propadlým dokladem je velké riziko, já bych to asi neriskoval 🙁 🙁 Asi ti nezbyde nic jiného, než si udělat ten rychlopas. Anebo bych nejdřív koupil velkou kytku a bombošku a zašel bych na obecní úřad zkusit přemluvit příslušnou pracovnici, jestli by nezvládli nový OP (třeba už i s čipem) 🙂

  #38196
  Petr
  Účastník
  (63 odpovědí)

  Také se přikláním k názoru, že jet s propadlým OP je bláznovství. Pro klid duše bych si nechal udělat ten rychlopas, ono pak být na hranicích vrácen a mít zkaženou celou dovolenou by asi nebylo to pravé ořechové. Bohužel tady platí “za blbost se musí platit” a “štěstí přeje připraveným”. Neváhej a utíkej si udělat ten rychlopas.

  #4381
  MorboX
  Člen
  (33 odpovědí)

  Dobrý den mám takový dotaz. Včera jsem s hrůzou zjistil že mi za týden končí platnost OP a zadeset dní odjíždím do Norska. Nový mi udělají bohužel až za měsíc. Myslíte že je možné vycestovat jen na náhradní doklad? Bylo mi sděleno že v žádném případě a že jediné řešení je rychlopas ale za 1500,- což se mi nechce dávat, nicméně asi budu muset. Nevěděl byste někdo poradit?

  #38201
  MifakM
  Účastník
  (2601 odpovědí)

  Tak pokud máš klasický pas, stačí i ten….

  #38224
  sroubek282
  Účastník
  (6210 odpovědí)

  MorboX napsal: Dobrý den mám takový dotaz. Včera jsem s hrůzou zjistil že mi za týden končí platnost OP a zadeset dní odjíždím do Norska. Nový mi udělají bohužel až za měsíc. Myslíte že je možné vycestovat jen na náhradní doklad? Bylo mi sděleno že v žádném případě a že jediné řešení je rychlopas ale za 1500,- což se mi nechce dávat, nicméně asi budu muset. Nevěděl byste někdo poradit?

  Jak to čtu,tak asi nemáš pas???A nebo ano???Pokud máš PAS,tak val na pas..to není problém.Pokud nemáš pas a chceš jet na neplatný doklad OP-NEJEZDI!!!!!!

  Tady není rada možná…ono nejde jenom o Norsko,ale aj o jiné státy,kde se može stát cokoli a budeš mít asi potom velký problém.Nikomu problémy nepřeju!!!,ale stát se na takové dlouhé cestě može všecko…

  Takže,zítra zajdi na úřad a vyřizuj doklady a nezapomeň si aj PAS vyřídit,pokud ho nemáš.

  Já mám sjetou celou Evropu-pracovně,nikde na hranicích-sice spousta zemí je v EU nechtěli OP,ale pasy…

  Rozebírat zákony EU a Shengenu nemá ceny…

  Je jenom na Tobě,jak se s tím popereš…8-)8-)8-)

  Ahoj Šroubes

  #38310
  MorboX
  Člen
  (33 odpovědí)

  Jasný. Díky moc za názory, je to přesně tak. Nejde jen o mě ale i o ostatní. Psal sem i na český konzulát v Norsku, ale odpověd je stejná jako Vaše, takže odpoledne valím na úřad s 1500,- v kapse. Holt za blbost se platí. Ale hlavně že že už tam za chvíli zase budu!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Do Norska bez platného OP

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(29)
(123)
(34)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...