Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Do Norska bez platného OP

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MorboX a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38192
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Jet s propadlým dokladem je velké riziko, já bych to asi neriskoval 🙁 🙁 Asi ti nezbyde nic jiného, než si udělat ten rychlopas. Anebo bych nejdřív koupil velkou kytku a bombošku a zašel bych na obecní úřad zkusit přemluvit příslušnou pracovnici, jestli by nezvládli nový OP (třeba už i s čipem) 🙂

    #38196
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Také se přikláním k názoru, že jet s propadlým OP je bláznovství. Pro klid duše bych si nechal udělat ten rychlopas, ono pak být na hranicích vrácen a mít zkaženou celou dovolenou by asi nebylo to pravé ořechové. Bohužel tady platí “za blbost se musí platit” a “štěstí přeje připraveným”. Neváhej a utíkej si udělat ten rychlopas.

    #4381
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Dobrý den mám takový dotaz. Včera jsem s hrůzou zjistil že mi za týden končí platnost OP a zadeset dní odjíždím do Norska. Nový mi udělají bohužel až za měsíc. Myslíte že je možné vycestovat jen na náhradní doklad? Bylo mi sděleno že v žádném případě a že jediné řešení je rychlopas ale za 1500,- což se mi nechce dávat, nicméně asi budu muset. Nevěděl byste někdo poradit?

    #38201
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Tak pokud máš klasický pas, stačí i ten….

    #38224
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MorboX napsal: Dobrý den mám takový dotaz. Včera jsem s hrůzou zjistil že mi za týden končí platnost OP a zadeset dní odjíždím do Norska. Nový mi udělají bohužel až za měsíc. Myslíte že je možné vycestovat jen na náhradní doklad? Bylo mi sděleno že v žádném případě a že jediné řešení je rychlopas ale za 1500,- což se mi nechce dávat, nicméně asi budu muset. Nevěděl byste někdo poradit?

    Jak to čtu,tak asi nemáš pas???A nebo ano???Pokud máš PAS,tak val na pas..to není problém.Pokud nemáš pas a chceš jet na neplatný doklad OP-NEJEZDI!!!!!!

    Tady není rada možná…ono nejde jenom o Norsko,ale aj o jiné státy,kde se može stát cokoli a budeš mít asi potom velký problém.Nikomu problémy nepřeju!!!,ale stát se na takové dlouhé cestě može všecko…

    Takže,zítra zajdi na úřad a vyřizuj doklady a nezapomeň si aj PAS vyřídit,pokud ho nemáš.

    Já mám sjetou celou Evropu-pracovně,nikde na hranicích-sice spousta zemí je v EU nechtěli OP,ale pasy…

    Rozebírat zákony EU a Shengenu nemá ceny…

    Je jenom na Tobě,jak se s tím popereš…8-)8-)8-)

    Ahoj Šroubes

    #38310
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Jasný. Díky moc za názory, je to přesně tak. Nejde jen o mě ale i o ostatní. Psal sem i na český konzulát v Norsku, ale odpověd je stejná jako Vaše, takže odpoledne valím na úřad s 1500,- v kapse. Holt za blbost se platí. Ale hlavně že že už tam za chvíli zase budu!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Do Norska bez platného OP

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...