Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Diskusní fórum RN

  • Toto téma obsahuje celkem 107 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12033
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Takže se podařilo navrátit všechny zprávy patřící do složky Doručené. Případné problémy pište zde.

    #12034
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Tak zprávy v SZ by měli být obnoveny.

    Edit: Acro me předběhl 😉

    #12063
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Testujeme nové zoomování map.

    [map=praha=map]praha[/map]

    #12065
    Dreisig
    Člen
    (82 odpovědí)

    Páni neviem či si to nevšímate (správcovia), ale vlákno Aktuálne informácie z Nórska stojí na stránke 29, pozrieť nové príspevky už pár dní ide len cez Fórum ale ani to nie je zaručené. Včera sa mi to podarilo rozklikať na stranu 31 ale dnes už to znova stojí na č.29.

    #12066
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Dreisig

    Co konkrétně máš na mysli? Já jsem to teď zkoušel, stránkování funguje dobře.

    #12068
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Do této chvíle bylo upraveno:

    – střídání barev ve fóru u jednotlivých příspěvků pro jejich lepší optické rozlišení

    – zjednodušená registrace, vyhozeno to, co tam být nemělo, zároveň v databázi zůstává prostor pro vyplnění jména, ICQ, atd. -> toto uživatel může editovat poté, co se přihlásí

    – stránkování u výpisu témat i dole

    – nová editace při přidávání příspěvků, z TinyMCE přechod na vlastní javascriptový editor, který používá okna podobná z operačního systému, po napsání do příslušných polí automaticky dosazuje text s již připravených kódem a nevyžaduje tak žádnou editaci po uživateli samotném

    – editace nasazena i mimo přidávání příspěvků, nyní i v editaci, přidávání nových témat

    – úprava systému soukromých zpráv, zavedena druhá tabulka, nyní možnost nezávisle mazat přijaté a odeslané zprávy

    – možnost hromadného smazání odeslaných zpráv

    – nová notifikace přijmutí nové soukromé zprávy, kromě tučně vyvedeného nápisu vyskočí i javascriptové okno, které nelze přehlédnout

    – příspěvky ve fóru jsou vertikálně zarovnány k hornímu okraji a ne ke středu, jak tomu bývao dosud

    – vytvořen výpis témat, kterých se daný uživatel účastnil (Moje diskuze)

    – vytvořen výpis témat aktivních během posledních 24 hodin

    – vytvořen skript pro označení všech příspěvků jako přečtených

    #12070
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    to DUKE

    je to zajímavý, ale mě na rozdíl od kolegů zmizely jen některé (poslední) zprávy. Kdyby o něco šlo, vypadalo by to jako cenzura 🙂

    #12071
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Pafka

    Pokud zprávy zmizely, tak se to mohlo stát ještě před tím, než jsme provedli upgrade. Nyní by již nic mizet nemělo, cenzuru tady skutečně nikdo neprovádí. 😀

    #12072
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Ve výpisu ještě chybí jedna nová zajímavá funkce – vkládání map.

    Nyní může kdokoli vložit přímo do příspěvku mapu tak, že klikne na tlačítko Vložit mapu nad textovým polem, zadá přesnou adresu místa (v tomto případě bez diakritiky), nebo souřadnice ve formátu, který je na příkladu v okně pro vložení.

    Každá mapa je nyní klikací, tzn. že funguje jako odkaz. Po kliknutí na ní se dostanete do webové aplikace Google Maps, ve které už můžete s mapou libovolně hýbat, přibližovat jí, apod.

    #12074
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Jen připomenu pro ty co do diskuze chodí jen přes výpis v levém sloupci, že na hlavní straně diskuze přibyly tři nová tlačítka a to:

    Moje diskuze – po klinutí se zobrazí výpis všech témat, kterých jste se zúčastnily.

    Posledních 24h – po kliknutí se zobrazí výpis všech témat ve kterých se za poseldních 24 hodin něco událo.

    Vše přečteno – po kliknutí se všechna témata označí jako přečtená.

    (tyto funkce fungují samozřejmně jen když jste přihlášeni, protože se vážou k vašemu účtu)

    V přípravě je funkce citace/citovat, aby se nemuselo stále psát “Pro Duke, nebo To Sim”.

    #12092
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    to DUKE: jak funguje “citace”? Nedaří se mi to:-(

    #12094
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Salmon napsal:

    to DUKE: jak funguje “citace”? Nedaří se mi to

    Testuji to, klepnul jsem do tvého přízpěvku na políčko citace a mělo by to fungovat. Pokud jsi přihlášen, tak to skočí do mého nového příspěvku a můžu reagovat přímo na tebe.

    #12095
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Salmon napsal:

    to DUKE: jak funguje “citace”? Nedaří se mi to

    Ještě je tam problém s Internet Explorerem, který jinak interpretuje Javacriptový kód. Snažím se to vyřešit.

    #12099
    Ondra
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Acro napsal:

    Ještě je tam problém s Internet Explorerem, který jinak interpretuje Javacriptový kód. Snažím se to vyřešit.

    Problém vyřešen, tento příspěvěk píšu z IE.

    #12100
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Acro napsal:

    Salmon napsal:

    to DUKE: jak funguje “citace”? Nedaří se mi to

    Ještě je tam problém s Internet Explorerem, který jinak interpretuje Javacriptový kód. Snažím se to vyřešit.

    Používám I.E. a tam je asi zakopaný pes. Ale teď to jede:-) Dík

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 108)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Diskusní fórum RN

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...