Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 16. až 17. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #353349
    Luhor
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Ponechám stranou nesmyslné komentáře Frenkyho, který ti ostatně nic neporadil a upřesním s jakým prutem absolvoval velmi úspěšně vloni Norsko můj jedenáctiletý vnuk. Je to Icefisch Seiblue 40 – 160 gr. 2,4 m. Vhodný na vláčku na polaky i na lehčí pilkr kolem 100gr. do hl. 50 až 60m podle počasí. Ten je navíc prakticky nezničitelný, což je pro začátečníka důležité. A to že nachytáte pokud nefouká vítr dvacítka beru jako nadsázku. Přes 5 m/sec se již prakticky nedá chytat. O účasti celých rodin by se dalo dlouho hovořit. Tak ať Vám se to vydaří. Já dávám přednost lovu ryb před poznáváním přírody a výlety. Jezdím jednou ročně a každou minutu lovu si proto chci užít.

    #353355
    Frenky
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Luhor, vzhľadom k tomu, že sme rybári s diametrálne odlišnou životnou filozofiou – ja nie som antivaxer, nevadia mi Nórske limity a predpisy, vadí mi kruté a nehumánne zaobchádzanie s rybami a do Nórska chodím s rodinou a priateľmi za zážitkami  a nie pre mäso – ani tvoje komentáre pre mňa nemajú zmysel a viac  na ne reagovať nebudem.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 16. až 17. (celkem z 17)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...