Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 106 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel marap a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 107)
  • Autor
    Příspěvky
  • #35143
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to M.Laurin

    nemuzu oponovat,neznam zvyky v norsku.Jsem jsi vsak na 100% jistej ze to maj vyreseny tak aby se nic nestalo…

    dokonala znalost lokace,speciane lode a vybaveni je jiste samozrejmosti.

    Nic to ovsem nemeni na faktu ze detem jejich mizerna termolegulace umoznuje prezit v tak studene vode jen nekolik malo minut.

    A dite bez vesty na maly lodi plujici plnou rychlosti(viz foto)…to je v pripade kolize mrtve okamzite!

    #35146
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To shark: ty to tady zase moc dramatizuješ, podívej se na název lajny. Pokud vím je to “Děti a Norsko”.

    Z toho co píšeš mám pocit, že co Nor, to nenormální člověk. Kolik jsem jich viděl v kajaku s dětmi na projížďce po fjordu, někdo se oklepe oni to berou jako normální věc. Kdy je v Norsku teplé moře? “Někdy vystoupí teploty na 18 stupňů. (Wikipedie)”.

    Myslím, že tu nenajdeš rybáře, který bude vláčet dvouleté dítě při větru přes 6m/s na celodenní rybolov na otevřené moře. To by musel bejt totálně semletej. Kde je psáno, že se s ním zrovna převrátí loď? Příspěvky zastánců dovolené strávené v Norsku s dětmi nic takového neřeší. Naopak tam nejsou klíšťata, je tam čistej mořskej vzduch pro ty naše alergiky balzám. Na to nepotřebuju vyjádření doktora, to si vyhodnotím sám. Za klidného počasí vzít rodinku na projížďku, malý piknik na ostrůvku je zážitek na dlouhou dobu i pro ty špunty. Jestli se někdo bojí, tak to dělat nebude. Nestraš nás, jak jsme proslavený v Tatrách, mají tam pomníky i domorodci a to to nechci nijak zlehčovat, v Žiarskej dolině mám kamaráda, který vůbec neriskoval. Záleží přece na každém, jak si cení svého zdraví, života a jak s ním zachází, zda s rozumem nebo zbytečně riskuje. Ještě posílám obrázek se skákadlem a pontonem asi pro “Norské lachtany”. Myslím, že nás malounko podceňuješ.

    #35151
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Deti se mnou byli dvakrat a moc se jim tam libilo,ale norsko neni jen o rybach jezdili jsme po vyletech a na ty ryby se cas take udelal navim proc by mel byt hazard je vzit na lod.Je jasne ze je nevemu do vln za spatneho pocasi

    #35152
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    #35153
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    #35154
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    #35155
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    #35169
    Galileo
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Dětem se v Norsku velice líbí a zkusí i studenou vodu.

    #35170
    Galileo
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Pardon omyl tahle je pravá.

    #35174
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    shark napsal:

    Cesi jsou ,,proslaveni,, tim jak casto se topi ruzne po svete,drzej smutny rekordy v tatrach…a to jen kuli tomu ze radi podcenuji prirodu…

    Chapu, ze se snazis na Cesku najit pokazde neco spatneho, ale v tomhle jsi mimo. Projel jsem kus sveta od Havaje po Australii a v Cesku neziju. Ale to, ze by Cesi byli necim proslaveni, je totalni nesmysl.

    Stejne smutne rekordy drzi v Tatrach Slovaci nebo Polaci. Proste ti, kterych tam je hodne. Divil by ses, kde vsude jsem slysel o tom, jak blbi, proslaveni a nepripraveni jsou Amici, Nemci, Britove, Holandane, Francouzi a mraky dalsich… Na ledovcich jsem potkal Spanely v maratonkach, na mori Nory v tricku a trenkach, kdyz meli vlny po hranu lodi. Cesi nejsou ani lepsi, ani horsi.

    #35182
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Vzhledem k tomu, co tu napsal žralok, tak se nabízí přejmenovat téma takto – kolikrát jste vypadli z lodě?

    Věř nebo nevěř – pro nás, co jezdíme do Norska je normální z lodí NEVYPADÁVAT. To znamená, že se nám nejedná o termoregulaci ani u nás ani u dětí, které případaně vezmeme na rybnolov do Norska. Nenech se unést tím, že v současné době je duben. Málo kdo z nás, tam má právě děti. I když tohle nevylučuju – proč ne když jsem normální člověk a ne kaskadér.

    Jezdíme do Norska rybařit a užívat si dovolené a krásné přírody. Ne riskovat své životy natož našich dětí.

    Bylo by fajn, a na čase, aby si chlapče navštívil vody Norského pobřeží a pak nám o těch rozdílech u vás a u našeho Norska povyprávěl.

    #35183
    martin
    Účastník
    (56 odpovědí)

    říkám to furt je to rejpal:-D:-D

    #35185
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Step napsal:

    To shark: ty to tady zase moc dramatizuješ, podívej se na název lajny. Pokud vím je to “Děti a Norsko”.

    Z toho co píšeš mám pocit, že co Nor, to nenormální člověk. Kolik jsem jich viděl v kajaku s dětmi na projížďce po fjordu, někdo se oklepe oni to berou jako normální věc. Kdy je v Norsku teplé moře? “Někdy vystoupí teploty na 18 stupňů. (Wikipedie)”.

    Myslím, že tu nenajdeš rybáře, který bude vláčet dvouleté dítě při větru přes 6m/s na celodenní rybolov na otevřené moře. To by musel bejt totálně semletej. Kde je psáno, že se s ním zrovna převrátí loď? Příspěvky zastánců dovolené strávené v Norsku s dětmi nic takového neřeší. Naopak tam nejsou klíšťata, je tam čistej mořskej vzduch pro ty naše alergiky balzám. Na to nepotřebuju vyjádření doktora, to si vyhodnotím sám. Za klidného počasí vzít rodinku na projížďku, malý piknik na ostrůvku je zážitek na dlouhou dobu i pro ty špunty. Jestli se někdo bojí, tak to dělat nebude. Nestraš nás, jak jsme proslavený v Tatrách, mají tam pomníky i domorodci a to to nechci nijak zlehčovat, v Žiarskej dolině mám kamaráda, který vůbec neriskoval. Záleží přece na každém, jak si cení svého zdraví, života a jak s ním zachází, zda s rozumem nebo zbytečně riskuje. Ještě posílám obrázek se skákadlem a pontonem asi pro “Norské lachtany”. Myslím, že nás malounko podceňuješ.

    Tak tomuto článku tleskám,shark si mi jeví jako mistr světa:-D:-D:-D

    #35188
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    s tymy kliestatami na to by som sa moc nespolihal ja som ho uz v norsku mal.O tom kto bude na lodi si rozhoduje kazdy sam a je na nom ci a kde zoborie deti.netreba malovat certa na stenu a mysliet na najhorsie.

    #35189
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To casperko1: ty taky hned všechno vykecáš…:-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 107)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...