Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu daiwa tanacom 500s + penn overseas 2,1m 50lbs

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel petrs a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3930
    pavlik-1.0
    Člen
    (2 odpovědí)

    Ahoj všichni,

    pořídil jsem novou výbavu a chci poprosit,jestli nemáte někdo český návod na tanacom 500s.Z toho anglickýho jsem nějakej divokej.

    A ještě jedna prosba:po spojení pennu mi tam zůstane cca 13mm nevzhledná mezera(viz foto).Je to normální? Je mi jasný,že díky konstrukci spojení to asi nadoraz být nemůže,ale 13mm se mi zdá moc.

    Díky moc za pomoc a koncem dubna na Bakkanu na viděnou.P.

    #18071
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Myslím si, že po pár tisících složení a rozložení prutu Ti půjdou obě půlky nadoraz. Petrs

    #18083
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Buď v klidu,tuto sestavu mám taky a úplně stejnou…Nic se neděje,je to nové a ničemu to nevadí.

    Já na Bakkanu v druhé půlce května…:-)

    #18084
    pavlik-1.0
    Člen
    (2 odpovědí)

    …jo tak nějak jsem si to myslel,ale člověk nikdy neví.Přesto děkuju za odpovědi.

    Co ten českej návod na multík? Nikdo nemá? Prosím,prosím.

    #18095
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    dovolim jsi nesouhlasit…tohle je totiz spusob jak ten prut zlomit.

    #18097
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Jednoznačne súhlasím s shark. Celková kvalita výrobku je podmienená aj kvalitou licovania jeho častí. Tvrdenie že ” “časom sa to samo upraví (opraví?)” mi pripadá neseriózne. Ke´d si kúpim nekvalitný, či nepresný výrobok, už nikdy nebude vykazovať lepšiu kvalitu, práve naopak.

    #18100
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Já netvrdím, že se to “upraví”. Spojovaná část je broušena do přesného konusu a po drobném opotřebení by vznikla na spoji vůle. Toto je řešeno postupným hlubším zasouváním dílů do sebe. Jeden prut s tímto spojem mi praskl, ale ne ve spoji. Praskl uprostřed dílu.

    #18101
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ještě jedna věc: spojovací kolík doporučuji “namazat” voskem (svíčkou). Když se do spoje dostane drobná nečistota jde to lépe rozložit. Jinak se to zakousne a budete rozkládat prut dva, nebo bude skládací jinde.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu daiwa tanacom 500s + penn overseas 2,1m 50lbs

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...