Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sava75 a poslední změna proběhla před 1 rokem a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93424
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Myslím, že cestovky za rybami do Norska se od sebe mnoho neliší. Pro norky, kteří na sever jezdí x let je spíše důležitá lokalita do které ta která cestovka jezdí. Je to vše střední Norsko a relativně to k sobě nemají daleko. Další důležitá okolnost je jaký je tam delegat a jaké je připraven poskytnout služby a informace zejména nováčkům. Další aspekt spočívá např. v tom jak silné tam mají lodě, resp. motory. Já jezdím s cestovkou, protože nástupem do autobusu pro mě a další začíná dovolená. Co se týká cesty nemusí se nic zajišťovat. Cestovky zpravidla mají délku pobytu na místě 9 nocí. Kdyby byla cestovka, která má k dispozici např. 12 nocí, jezdli bych s ní. Já jezdím k Edenu proto, že I za dosti nepříznivého počasí – vítr a vlny mohu “courat” mezi ostrůvky a být na rybách než sedět na chatě a vím, že si zachytám.

    #93429
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    Je pravda, že rybaření mezi těmi ostrůvky je zajímavé

    #93430
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    lokalitu znám dost podrobně ta se asi nezměnila 😎

    koukal jsem na web a ten je hooodně pozadu, nebo nekonkrétní

    pochopitelně důležité informace jsou jako například jaké jsou lodě a kolik lidí je na loď, jaké motory, prodej nástrah, ubytování, mrazáky, filetárna ..

    #4993
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    Zdarec,

    parta uvažuje návratu k CK Eden, dlouho tam nikdo z nás nebyl. Jaká je dnešní situace. Všechna chvála a pomluvy sem.

    MOC Dík 😯

    #93464
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Ahoj. Jezdíte s CK Eden, ale na ryby jezdíte před Grefsnesvágen kde je CA Hitra. Tak nevím, proč jezdit s Edenem a plácat benzín dálkovou jízdou za rybama.Nechci sýčkovat, ale i ubytování je na Grefsnesvágenu lepší.

    #93465
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Dovoluji si polemizovat s mrozem. Nevím o nikom, kdo by z Edenu jezdil za rybama cca 30 km na místo CA Hitra. Ano jezdíme tím směrem, ale na necelou poloviční vzdálenost a pak zahneme směrem k Titranu.

    #93484
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Nic proti Kimovi, ale Titran je sakra daleko a Edeňáci se motají kolem sádek u majáku. Je to každého věc kam jezdí, neberte to jako agitaci.

    #93493
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    prosím o komentář: lodě, motory, ubytování, filetárna, prodej nástrah atd dík

    i já preferuji CaHitra 🙂

    #93551
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Kimovi,Kulíkovi i ostatním v turnusu přeji slušné počasí a pěkné úlovky.Už se těším na fotky.Borci jsou na cestě na Hitru,nyní asi odpočívají na trajektu.

    #93552
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Kime a Kulíku, hodně štěstí a trochu lepší počasí. :-P:-P:-P:-P:-P

    #93879
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Kim se nám ještě neozval.”Františku,co je s Tebou?”

    Čekáme na info a nějaké fotografie.

    #93893
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Ozvali se na vláknu Střední Norsko 2014 … Hitra … 🙂 🙂

    #347045
    sava75
    Účastník
    (1 odpovědí)

    U CA Hitra jsem byl, ale vrátil jsem se k Edenu. Napište mi co je tam lepšího, klidně i do SZ. Eden vznikal jako rybářská základna hlavně pro Nory  v 80 letech a výběr místa zvolili tam kde je, proč asi?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...