Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Cigarety- kde raději koupit?

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel tuareg1 a poslední změna proběhla před 11 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58810
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Co si pamatuju tak byla cene o něco vyšší a hlavně prodávali jednu krabičku na palubní lístek. Bylo to na trajektu Sassnitz – Trelleborg.

    #58813
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Cena za cigarety je na trajektu vyšší.Kup si je určitě doma.Navíc tam není ani moc velký výběr a na některých trajektech je limit proti lodnímu lístku.

    #58814
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Keď miniem svoje cigaretové zásoby a potrebujem kúpiť v NO, kde sú najlacnejšie? (obchodný reťazec, miest. predajne a pod. a aká je cena za napr. Marlbo..?)Ďakujem za rady.

    #58815
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    jedině doma, i když mají čas od času akce, i tak je to dražší než v Čechách

    #58816
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    vojtko napsal: Keď miniem svoje cigaretové zásoby a potrebujem kúpiť v NO, kde sú najlacnejšie? (obchodný reťazec, miest. predajne a pod. a aká je cena za napr. Marlbo..?)Ďakujem za rady.

    Nejlacinější nejsou nikde.V Norsku jsou cigarety obecně drahé.To ti karton nestačí?;-)

    #58819
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Najlacnejšie sú tie ktoré si nemusíš kúpiť. Po 45 rokoch fajčenia som pred tromi mesiacmi zo zdravotných dôvodov s tým praštil. Ale nesmierne na nich mám stále chuť. Máme to za 10 na Bakkan,dúfam,že to nepokazím a že ryby budú brať tak,že na fajčenie nebude čas.

    #58823
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    vojtko napsal: Keď miniem svoje cigaretové zásoby a potrebujem kúpiť v NO, kde sú najlacnejšie? (obchodný reťazec, miest. predajne a pod. a aká je cena za napr. Marlbo..?)Ďakujem za rady.

    Loni v krámě Marlboro 84 NOK, co má kuřák dělat když mu dojdou :-(:-( kupoval jsem jenom jednu krabičku, být taková cena v čechách tak s tím taky seknu:-D:-D

    #4680
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Nevzpomene si někdo z vás (kuřáci) jaká je cena cigaret na trajektu?

    Je lepší si je koupit doma a nebo na lodi?:-P

    #58828
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    To janci: Neboj,já jel loni na Bakkan 14 dní po tom, co jsem přestal kouřit. Cigára jsem si sebou žádný nevzal a nekouřím dodnes :-P, chuť na cigáro prý už zůstane navždy …

    #58829
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    A pro kuřáky: nejlevnější jsou cigára opravdu zakoupená u nás, na trajektu kolem 6€ a v Norsku jsme za ně před lety platili na benzínce 100 NOK (Marlboro)

    #58833
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Nejlepši je nekouřit a pojedeš Norsko 2×8-)8-)8-)8-)8-):-E

    #58834
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Dík za povzbudzujúce slová

    #58836
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Také se to přeci dá řešit elektronickou cigaretou.

    #58841
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Pane Vojtko,Vám děkuji za povzbuzení v době mé nemoci

    a nejlepší rada pro Vás je”NEKUŘTE kouření způsobuje rakovinu”:-)

    Přeji Vám hodně zdravíčka

    #58843
    radek
    Účastník
    (681 odpovědí)

    HEHE, toto téma mi připomíná jednu humornou historku z před 2 roky.

    Doma jsem se nevybavil cigaretami, kouřím mentolky, tak jsem si chtěl na trajektu koupit Prince menthol.Samozřejmě jsem si mohl koupit pouze jednu krabičku a tak jsem díky kamarádům měl alespoň 4 krabky. No nic, říkám si, holt je koupím v Norsku, snad to nebude tak drahé.

    Po několika dnech jsme se vydali na nákup do městečka Botngard , nákupní centum KIWI.Vidím tabák, tak se tam hned hrnu, ” Dobrý den, máte mentolové cigarety, jo máme.Dejte mi karton!!! Cože, vy chcete celý karton??? No samozřejmě, celý karton!!!

    Dala mi karton, úhledně mi jej dala do igelitky, přidala norské noviny jako bonus, já jí podal platební kartu, napsal PIN. A hotove.

    Teprve venku mě napadlo se podívat, kolik jsem to za karton cigaret zaplatil.

    950,00 NOK!!!!!

    Nebudu Vám asi říkat, jak mi chutnaly a jakým terčem pro kamarády jsem dodnes.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Cigarety- kde raději koupit?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...