Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Cestami Trolů 3/5 – komentáře ke článku

  • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3808
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)
    #15749
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Skoda, ze jste nepridal nejake fotky ledovce, ryby sem dava kazdy 😉

    dovolim si tedy jednu pridat, nedelala jsem ji ja, ale jeden z mych klientu – pan M. Provaznik. delal ji o pulnoci a podle me je tak krasna, ze se o ni s vami podelim.

    Hmm – tak mi sem nesla pridat, zmensila jsem ji, snad to neubere na krase …

    #15751
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    #15763
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    Supr fotka !!!

    #15770
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    janka napsal: Skoda, ze jste nepridal nejake fotky ledovce, ryby sem dava kazdy

    dovolim si tedy jednu pridat, nedelala jsem ji ja, ale jeden z mych klientu – pan M. Provaznik. delal ji o pulnoci a podle me je tak krasna, ze se o ni s vami podelim.

    Hmm – tak mi sem nesla pridat, zmensila jsem ji, snad to neubere na krase …

    No, … ryby sem dává pravděpodobně každý, protože tady jde o rybolov v Norsku, že?

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #15773
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    spravne pane Kormoran, v Norsku. 😉

    vas to nejak chytlo .. 🙂

    Tak se na tu fotku nedivejte, kdyz vas to rusi. Jinym se treba bude libit a treba uvidi taky neco vic, nez jen okoli cesty z okynka auta.

    Zajimave je, ze jste se u pripravy kalendare Rybolov Norsko nad krajinkama nevzrusoval.. 🙂

    Pokud ctete moje prispevky, a vypada to ze ano, tak byste mohl vedet,ze se tu uz roky snazim priblizit lidem trosku vic tuto zemi. Ukazat jim, ze Norsko nejsou jen ryby, ale i nadherna priroda, zeme plna zajimavych mist a lidi. Ze stoji za to udelat prestavku nebo zajizdku. Nekteri z teto diskuze to jen mohou potvrdit. Nekdo na to nema cas, tak se aspon koukne na fotky.

    Pokud mi chcete naznacit, ze tu nemam co delat, tak to reknete rovnou, ale obavam se, ze se me jen tak nezbavite 🙂 🙂

    Ale jak rikam, jestli se vam to nelibi, tak na to nekoukejte … a jestli si se mnou chcete jen popovidat, tak dejte vedet, treba si nekdy na vas udelam cas, az zase budu v CR. Aspon se zase jednou poradne zasmeju … 😉

    #15779
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    No poslední 2-3 měsíce z povzdálí pana Kormorana taky sleduju.

    Nebyl by příspěvek, kdyby se do někoho nenavezl.

    Více méně je před vánocemi, každý toho má ( povinností ) více jak v běžném roce, tak by se to dalo tolerovat.

    Ale po novém roce Vám to trpět nebudeme.

    Co se týká článku. Ano, je to rybářský server, ale je tu spousta nás, a nových (budoucích) nováčků, námořníků, korvetních kapitánů, kteří jezdí(nebo budou) i s rodinami do Norska a i pro mne jsou to dobré a naučné informace. K tomuto článku by se opravdu hodily jiné foto.

    Je Prosinec, a první výpravy budou od února, nebo Března. Do té doby je zde každý alespoň 2 x za týden. Hltáme informace, poznatky, rady.

    Komu se to nelíbí , tak ať to nečte. Toť můj názor.

    A kyž už jsem se tak rozepsal, čož se mi nestává tak často. Pane Kormoran, proč se schováváte za tou lodí ? Nebylo by lepší si dát do profilu vlastní fotku ? Stydíte se za ni ? nebo za sebe ? 70% registrovaných má svoje foto. To aby bylo vidět, kdo píše. Je pravda, že nějaké procento lidí má jiné foto z důvodu Handicapu buď tělesného, nebo duševního, nebo nebyl nikdo kdo by jej vyfotil.

    Myslím si – dle Vašich příspěvků za posledních 6 měsíců – že s focením Vaší osoby nemáte problém. Tak proč se nám neukážete ?

    #15780
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    janka napsal:

    Skoda, ze jste nepridal nejake fotky ledovce, ryby sem dava kazdy

    dovolim si tedy jednu pridat, nedelala jsem ji ja, ale jeden z mych klientu – pan M. Provaznik. delal ji o pulnoci a podle me je tak krasna, ze se o ni s vami podelim.

    Hmm – tak mi sem nesla pridat, zmensila jsem ji, snad to neubere na krase …

    Ještě mám dvě pokračování tohoto cestopisu, pošlu ti to k nahlédnutí. Když najdeš nějaké vhodné foto, tak budu rád.

    #15781
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    007krivanek napsal: No poslední 2-3 měsíce z povzdálí pana Kormorana taky sleduju.

    Nebyl by příspěvek, kdyby se do někoho nenavezl.

    Více méně je před vánocemi, každý toho má ( povinností ) více jak v běžném roce, tak by se to dalo tolerovat.

    Ale po novém roce Vám to trpět nebudeme.

    Co se týká článku. Ano, je to rybářský server, ale je tu spousta nás, a nových (budoucích) nováčků, námořníků, korvetních kapitánů, kteří jezdí(nebo budou) i s rodinami do Norska a i pro mne jsou to dobré a naučné informace. K tomuto článku by se opravdu hodily jiné foto.

    Je Prosinec, a první výpravy budou od února, nebo Března. Do té doby je zde každý alespoň 2 x za týden. Hltáme informace, poznatky, rady.

    Komu se to nelíbí , tak ať to nečte. Toť můj názor.

    A kyž už jsem se tak rozepsal, čož se mi nestává tak často. Pane Kormoran, proč se schováváte za tou lodí ? Nebylo by lepší si dát do profilu vlastní fotku ? Stydíte se za ni ? nebo za sebe ? 70% registrovaných má svoje foto. To aby bylo vidět, kdo píše. Je pravda, že nějaké procento lidí má jiné foto z důvodu Handicapu buď tělesného, nebo duševního, nebo nebyl nikdo kdo by jej vyfotil.

    Myslím si – dle Vašich příspěvků za posledních 6 měsíců – že s focením Vaší osoby nemáte problém. Tak proč se nám neukážete ?

    to 007krivanek:

    Máte pravdu, “trpět” byste neměl, proto mám pro Vás dobrou zprávu.

    Kormoran se odhlásí z tohoto diskuzního forumu, takže se můžete těšit na klidné vánoce bez Kormorana a také na klidný rok 2011!

    Pozdrav, Kormoran:-P

    #15784
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Kormoran

    Ale no tak, pane Kormoran…. to snad nemyslite vazne!!!

    Prece nebudete hazet flintu ..!! 😉

    #15799
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Pani Janka jen jsem ty fotky davejte za kazdou jsem vdecny a jeste bych potreboval poradit.Byl jsem s rodinou na ledovci u splazu Briksdalsbren a chteli by jsme v lete jet na jine misto.Nevite ktery splaz by byl pro nas nejblize,kdyz pojedu ze Strynu,na mapach jsem videl cestu z Loenu,ale nevidel jsem tam ani zadne parkoviste,tak nevim jestli je to tam pristupne dekuji myslim ledovec Jostedalsbreen

    #15800
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Příroda a všechno kolem Norska sem patří!!!!Pokud se to někomu nelíbí,ať to nečte a hotovo….

    Zdravím paní Janka a všechny co sem dávájí takové supr foto a líbí se jím to.Jen tak dál.

    Haubelt Petr (Šroubek)

    #15802
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Ty Peťo, jak vidím tú fotku, tak bych hneď štartoval auto. Všetko mám nachystané. Hogset bol úžasný a mrzí ma, že posledný krát.

    Niekedy neviem, či robím Nórsko kôli rybám alebo fantastickej krajine.

    (Určite v tom majú ryby prsty :-))

    Každá naša výprava obsahovala aj poznávačku a myslím, že to bolo vždy k dobru. Keď prechádzam fotky, tak raby nejak preskakujem. Skrátka, v určitej chvíli tie ryby začnú splývať. Pamätám si svoju najväčšiu šťuku, pstruha, boleňa, ale tresku fakt nie. Bolo ich skrátka hrozne moc.

    Preto tiež oceňujem fotky, ktoré niesu len o rybách. Nórska krajina je jedinečná a preto sem s tými “gýčovitými” krajinkami 😀

    #15809
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To treska 008

    V centru Olden je odbocka smer Briksdalsbreen a Briksdalsbre Fjellstove. Pojedete ca 24 km az na konec silnice, ktera vede pres krasne udoli Oldedalen. Po ceste, krome jezera, vodopadu a reky, uvidite Melkevollsbreen – vybezek ledovce Jostedalsbreen. Ledovec Briksdalsbreen ale uvidite az skoro na konci cesty. Jedte u hostelu Melkevoll Fjellstove vlevo asi 500 metrů do údolí. Zde, kousek od hostelu Briksdalsbre Fjellstove, najdete parkoviste. Odtud muzete dal pesky, „trolimi auty“ (nutno objednat predem) a nebo vyuzit treba jizdy v kocaru. Je to ca 3 km.

    Info najdete take na http://www.briksdalsbre.no/

    Z Loen se pak dostanete k Kjenndalsbreen a Bødalsbreen. Z Loen pojedete podel Lovatnet porad rovne do Kjenndalen. Posledni cast cesty se plati mytne á dovede vas k parkovisti. Odtud je to asi 15 min pesky ke Kjenndalsbreen.

    K Bødalsbreen pojedete stejnou cestou podel Lovatnet a kousek pred koncem jezera odbocite doleva do Bødalen (mytne), rovne byste se dostali do Kjenndalen.Pojedete poceste az k parkovisti. Ceste je prikra a kamenita.Jedte pomalu a opatrne. Z parkoviste je to asi 30 k ledovci, po ceste minete Bødalssaetra,cesta je znacena.

    V Oppstryn najdete museum / centrum narodniho parku http://www.jostedalsbre.no/

    #15812
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    jeste jsem zapomnela – to mytne je myslim nejak kolem 30 NOK, ale ruku za to do ohne nedam …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Cestami Trolů 3/5 – komentáře ke článku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...