Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #341630
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    V sobotu jsme se vrátili z Budu. Cesta tam i zpět kromě několika zpomalení kvůli zácpám na Německých dálnicích proběhla bez problémů. Ubytovaní na místě bylo spíše určené k rodinné dovolené a bylo to znát- majitel tento domek nabízel pro rybáře letos poprvé. A tak filetárna, byl jen dřez s malou deskou pod širým nebem a nataženou hadicí. Ještě že vozíme bedny na úlovky a desky na flirtování s sebou a  tak to takový problém to nebyl.- ale za deště to byla pakárna.  Ale když se dalo vyjet na ryby, tak to byla paráda. Obecných se nachytalo jako nikdy předtím a kvůli velkým kelerům jsme museli i změnit místo, protože nemáme o ně zájem. Poláci braly obstojně a dali se i chytat z mola přímo před domem.- a to i makrely. Takže  když hodně foukalo, tak se dalo pěkně rybařit z mola před domem.

    #341639
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Lokalita vypadá krásně. Nějaká fotečka úlovků by nebyla?

    #341721
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Kvůli počasí jsem měl foťák na moři jen jednou, tak jen pár snímků.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Harty.
    #341757
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Harty krásné místo a nádherné fotky. Úplně jsi mi vlil energii do žil. Jedu až v žáří, tak hltám každý nový report. Na co vám to nejvíce šlo, jaké hloubky? Díky.

    #341819
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Harty krásné místo a nádherné fotky. Úplně jsi mi vlil energii do žil. Jedu až v žáří, tak hltám každý nový report. Na co vám to nejvíce šlo, jaké hloubky? Díky.

                              Ahoj. Tento rok jsme vůbec nebrali věci na pilkrování a ani nám to nescházelo. Co si pamatuji, tak jen jednou jsme chytali na hloubce kolem 80-90 metrů. Takže spíše mělčiny a kopce do 40 metrů, ale v blízkosti velkých hloubek a nejtěžší nástraha byla 90g pilkřík.  Chytali jsme na vše možné. Já osobně nejvíce preferuji gumové nástrahy s 50g hlavou od Miloše Černého a pilkříky 45- 90g. Došlo i na Zoomy, ale bez většího úspěchu a velkou rybu jsem na tuhle pro mě pytláckou nástrahu ještě neulovil. Kamarádům dobře fungovali gumy od Hamru a okounci od Relaxu, ale já pro velké množství jiných nástrah na ně nechytám. Spolehlivě také fungovali nástrahy od Sangeru,  které prodává Jigin a Hombre. Jo, a i když semnou nebudou místní profesionálové souhlasit, tak výběr barvy nástrahy, byl hodně důležitý pro úspěšný lov.

    #341820
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Díky a řídili jste přílivem odlivem, nebo to bylo jedno?

    #341826
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Díky a řídili jste přílivem odlivem, nebo to bylo jedno?

                                  Když to jde, tak jdeme na ryby na přiliv. Ale počasí bylo větrné a proměnlivé tak, že se vyjelo když to šlo. A na předpověď počasí-čtyři různé aplikace/ se spoléhat nedá, ta fungovala jako loterie a to i ta aktuální. Takže se většinou vyjíždělo podle pohledu na vodu.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Harty.
    #341886
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (2 odpovědí)

    Ahoj, chci se zeptat, jestli je majitel chaty registrovaný, aby si mohli rybáři odvést povolený limit filet nebo ne. A jestli nemáš ještě nějaké foto chaty uvnitř. Díky .

    #341926
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Ahoj, chci se zeptat, jestli je majitel chaty registrovaný, aby si mohli rybáři odvést povolený limit filet nebo ne. A jestli nemáš ještě nějaké foto chaty uvnitř. Díky .

    Ahoj. Majitel chaty je registrovaný a při odjezdu nám vydal potřebný dokument- je to prý jeho povinnost. Foto chaty uvnitř skoro žádné, spíše mizerné. Dobré bylo dvakrát WC., 300l mrazák+ lednice z mrazákem a chladnička v kuchyni.

    #341939
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (2 odpovědí)

    Ahoj, díky za info a ještě mohl bych poprosit o kontakt na majitele? Díky 👍

    #342009
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Taky prosím o kontakt na majitele, díky.

    #342013
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Super report Harty a doufám, že se zase potkáme na Veiholmenu:-)

    #342284
    Ludek Kouba
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Pěkně jsi nás tady nalákal. Až se vrátís z dovči, tak nám napiš. Taky se hlásím o kontakt.

    Díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...