Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Harty a poslední změna proběhla před 12 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25300
    tuky
    Účastník
    (57 odpovědí)

    2 Lakous

    Koukám že se tě má kritika dotkla. Jestli je tomu tak, tak to se ti omlouvám. S nožem jsem se dost dlouho živil a beru to trochu jiným pohledem. To druhé video je v zásadě dobré ale nač takové složitosti k uchycení brousku? Stačí dát vlhký hadr na desku a na něj položit namočený brousek.

    Cením si lidí co si dají tu práci a natočí takovéhle video, bohužel musí i počítat s kritikou.

    #25558
    Lukáš
    Člen
    (15 odpovědí)

    Tuky, kritika se mi nedotkla, naopak jsem rád a beru ji. Kdybychom se bavili někde u píva, tak to vyzní lépe, než když se to píše tady. Nadruhou stranu vím co ukazuji a že to tak funguje. To jestli člověk dělá jednou rukou obě strany nože, nebo je prohazuje mi připadá jako zlozvyk, ne jako chyba.

    Ten kamen mám raději opravdu pevně zafixovanej, proto ten aparát. Je to otázka minuty si ho udělat a drží to fest. Hadr a různé gumové podložky se mi neosvědčili.

    Jsem spíš takový nadšenec do nožů, než nějaký profi odborník.

    Co se týče různých videí, mám jich vícero. Spíše nože ukazuji jak vypadají, jak se s nimi pracuje…;-)

    Můj kanál na youtubu o nožích, klik

    #25590
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Video mně zaujalo a nože brousím podobně.Je mraky lidí,kteří brousí nože nejlíp,mraky lidí coby svůj nuž nedali z ruky,a mraky lidí že jejich filet vypadá jako hadr na podlahu.To je vidět kolikrát i na těchto stránkách.Podle mne chtěl Lakous poradit a ne machrovat.Třeba těm co umí udělat filetu a neumí profi nabrousit nože.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 18. (celkem z 18)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...