Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 43 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ice a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 44)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310042
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Tak a je to tady zase. Po roce opět vytoužené Norsko. V pátek ve 14 hod, jsme vyrazili z Vysokého Mýta na cestu směr Bolga.

    Cesta bez problémů, jen v Malmo kontrola dokladů. Měli nádherné počasí, nikde žádné komplikace, snad až na problém s placením cla za nadlimit přes aplikaci. Do Ornes jsme přijeli v 3:40 a teď musíme čekat na trajekt na Bolgu, který jede v 10:45.

    #310056
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ahoj Zbyňku, 21.6. vás tam střídáme. Jeli jste letos švédskou cestu? Psal jsem ti soukr. zprávu ohledně pár rad, tak kdybys našel chvilku na krátkou odpověď, tak by to bylo super. Těším se na reporty a fotky, zapisuj si dobrá lovná místa… 😉

    #310082
    Orfo
    Účastník
    (75 odpovědí)

    Tak a je to tady zase. Po roce opět vytoužené Norsko. V pátek ve 14 hod, jsme vyrazili z Vysokého Mýta na cestu směr Bolga. Cesta bez problémů, jen v Malmo kontrola dokladů. Měli nádherné počasí, nikde žádné komplikace, snad až na problém s placením cla za nadlimit přes aplikaci. Do Ornes jsme přijeli v 3:40 a teď musíme čekat na trajekt na Bolgu, který jede v 10:45.[/quote

    Nechces napsat jaky problem byl s tou aplikaci? Pouzil jsem to 3x a bez problemu tak proto se ptam. Dik

    #310192
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Nazdar Zbyňo, kdy už konečně přijde první info z rybolovu nebo z uvítací párty? Nebo to už Vás zase zničila paní domácí? Pozdravuj zbytek a pořádně tomu dejte.

    #310207
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Tak a je to tady zase. Po roce opět vytoužené Norsko. V pátek ve 14 hod, jsme vyrazili z Vysokého Mýta na cestu směr Bolga. Cesta bez problémů, jen v Malmo kontrola dokladů. Měli nádherné počasí, nikde žádné komplikace, snad až na problém s placením cla za nadlimit přes aplikaci. Do Ornes jsme přijeli v 3:40 a teď musíme čekat na trajekt na Bolgu, který jede v 10:45.[/quote Nechces napsat jaky problem byl s tou aplikaci? Pouzil jsem to 3x a bez problemu tak proto se ptam. Dik

     

    Aplikaci jsem loni použil bez problémů. Letos se mě nedařilo dokončit platbu, psalo to že to mám zkusit později. Telefon i karta byla stejná jako loni. Nakonec jsem přihlásil novou kartu a vše OK.

    #310208
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Ahoj Zbyňku, 21.6. vás tam střídáme. Jeli jste letos švédskou cestu? Psal jsem ti soukr. zprávu ohledně pár rad, tak kdybys našel chvilku na krátkou odpověď, tak by to bylo super. Těším se na reporty a fotky, zapisuj si dobrá lovná místa… 😉

    Ahoj jeli jsme přes Stockholm a pak přes Umea, Lycksele, Arjeplog, okolo Bodo do Ornesu.  Když najdeme letošní top místa tak se o ně určitě podělíme.

    #310211
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Nazdar Zbyňo, kdy už konečně přijde první info z rybolovu nebo z uvítací párty? Nebo to už Vás zase zničila paní domácí? Pozdravuj zbytek a pořádně tomu dejte.

    Paní domácí už se ptala kdy bude párty. Zatím jsme toho moc nestihli. Po příjezdu jsem měl hroznej bolehlav takže jsem ani nejel na vodu. A to se mě stalo poprvé v Norsku že jsem se nedostal na vodu první den 🙁

    Kluci byli dvě hoďky a dovezli pár obecňaček na večeři. V pondělí jsme měli fukéř 8m/s tak jsme se dostali na naše místa jen na chviličku a Broňka ta houpačka tak nakopla že začal zakrmovat. Takže vcelku nic moc. Včera celý den 12m/s a v noci se to uklidnilo na 9m/s, to znamenalo zase jen okolo přístavu. Dovezli jsme pár obecňaček kolem 70cm a Honza chytil dva polaky kolem 90cm. Dnes v noci se to má zklidnit, tak pojedeme na půlnoční lov. Tím větrem je to tak rozházený že nějak ty párty zatím nezvládáme, ale ještě jsme neskončili 🙂 !!!!

    #310238
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Jak je to Zbyňku s proclením, je tam na hranicích celnice nebo bude lepší stáhnout aplikaci Toll a proclít přes mobily?

    #310250
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Jak je to Zbyňku s proclením, je tam na hranicích celnice nebo bude lepší stáhnout aplikaci Toll a proclít přes mobily?

    Na hranicích je nová celnice. Ale  pokud bude fungovat apka, tak bych ji použil.

    #310252
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Môžem sa opýtať – čo preclievate?

    #310254
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Môžem sa opýtať – čo preclievate?

    Alkohol a cigarety. Těch pár  Noků za klidnou cestu stojí.

    #310333
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Krátké info. Odjezd na ryby 12:30, příjezd do filetárny ve 20:30. Příjezd na barák 2:00. Všichni jsme zmordovaní, ale šťastní. Právě začíná večírek.

    Od zítřka chyť a pusť😁

    #310365
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Zbyndo, viděl jsem tu hromadu až se proberete, dej nějakou hezkou fotku. Jsme celí lační. Dík.

    #310370
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Před chvilkou jsem se Zbyňou a Leošem mluvil, mám takový pocit, že ti blázni už jsou zase na vodě, dráždit halíky.

    #310387
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Tak jsme se probrali ze včerejší šichty a dávám pár fotek z ryb. Moc jich není, protože jsme zrovna propadli lovecké vášni a focení jsme trošku zanedbali. První den se nám povedlo vyjet na naše místa a vyplatilo se. Po čtyřech hodinách pátrání jsme je konečně našli a byl to mazec. Záběr za záběrem, dva i tři najednou, takže nebyl nikdo na focení. Ryby začali brát cca 30minut před začátkem přílivu a braly víc jak dvě hodiny. Věšina ryb byla v rozmezí 90 až 110cm. Několikrát nám za těma metrovejma kelerama vyjeli halibuti a kroužili okolo nich jako smyslu zbavení. Po příjezdu do přístavu jsme strávili pět hodin filetováním. Teď už jenom chyť a pusť. Za jeden den nachytat limit pro šest lidí se nám ještě nikdy nepovedlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 44)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...