Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bogen Feriehus 2019

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel eduso a poslední změna proběhla před 1 rokem a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #308451
    VasekP
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj, jako každý rok, tak i letos se chystáme na Bogen. Dnes to máme za 25!!! Momentálně tedy procházím již 4. fází norské horečky..přítelkyni už neoslovuji ,,kočičko,, ale ,,ty můj vlkouši,, a každou noc se budím hrůzou z toho, že ryby nebraly, nebo že mi utekl trofejní halibut.

    Na základě toho jsem se chtěl zeptat, zda už jste letos někdo na Bogenu (nebo v této lokalitě) byl, nebo jestli se tam někdo chystáte. My odjíždíme 9.6. z Plzně a na místě budeme od 11.6. do 21.6.  Níže přikládám 2 videa z minulého roku.

    Díky za info, Vašek.

    • Téma bylo upraveno před 4 roky a 11 měsíci uživatelem VasekP.
    #308498
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Moc hezká videa ,je tam vidět ta rybářská pohoda umocněná krásným počasím a dobrou rybačkou….

    #308502
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Kámoši se vrátili před týdnem, co tě přesně zajímá?

    #308552
    VasekP
    Účastník
    (19 odpovědí)

    To Solny: děkuji. Pohoda musí být :))

    To Lupen: Zajímá mě, jak se jim dařilo, koukal jsem, že počasí asi moc dobré nebylo. Zda chytali spíše v Kjele nebo v Arsetu či v Leka fjordu. Zajímal by mě takový celkový report. Zda už byli polaci nebo jiné druhy ryb (halibut, sledi,..) Děkuji

    #308639
    Radek
    Účastník
    (3 odpovědí)

    <span style=”text-decoration: underline;”>ahoj ahoj chci se zeptat jestli by bylo možné zde dát mapu té lokality bogen děkuji za info Rako jezdím tam také ale spíš do bogenu okolo roviku díky za odpověď</span>

     

    #308650
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    Čau

    Dnes halik v tejto lokalite

    Facebook Rybačka norsko

    #308705
    VasekP
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj, tak to je pěkný! Jen tak dál!

    pro Radka přikládám mapu celé lokality. Na Norgeskart nebo Gislinku si můžeš prostudovat místo podrobněji.

     

     

    #311182
    raduz
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Zdarec, je někdo v Bogenu???

    #311210
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Zkoukl jsem videa pěkný, na pohodu. Ať se vám tam daří. Už je prohloubený průplav do Arsetu.

    čau dalibor

    #311294
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau

    dlhši čas sa povravalo ,neveril som rečiam,, ale dnes sa to potvrdilo -Bogen je na predaj

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 10 měsíci uživatelem rybarik.
    #311299
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    To bude velká škoda pro tento kemp. Od Magnora a Hilde byl vždy perfektní servis a služby .

    #311301
    VasekP
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj, vrátili jsme se z Bogenu před dvěma týdny a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl Magnor takovéto úmysly, jak se zde píše.

    #341441
    eduso
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Ahoj. Od patka budeme poprve na Bogenu. Neporadili by jste nam nejaka osvedcena mista? Diky moc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bogen Feriehus 2019

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...