Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu BlueChart námořní mapy

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel fera a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3401
    argonaut2006
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s tím jestli tyto mapy fungují ve všech navigacích od Gaminu nezkoušel jste někdo nahrávat třeba do klasických Garmin Nüvi 255,265,660, nebo jiných?

    Děkuji předem za každé info

    #8200
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    myslím že fungovat to bude ve všech,když to zvládne starý Streetpilot tak to zvládnou všechny…

    #8201
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    nevím IMHO musí umět vypnout režim AUTO přepnout na pěšky nebo loď a to snad umí každá nevím

    #8234
    kraken
    Člen
    (37 odpovědí)

    Měly by to zvládnout všechny. Ja to nahrál do ručního Garminu GPS 60 csx a je to bez problémů. Jen kdyby to mělo větší displej. Bacha na vodu.

    #8241
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    60 CS ten jsem si kdysi pořídil na Norsko taky. Sloužil jako doplňek papírové mapy dost dobře teď ho mám už jen na motorce.

    #8243
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Měl jsem mapu ve dvou Nüvi -660 a 760 a obě je přehrávali neuplně. Vše fungovalo kromě  barevného vykreslení hloubek.

    #8245
    argonaut2006
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Já právě přemýšlím do jakého modelu jít aby byl za rozumnou cenu a námořní mapy v něm fungovaly a k tomo pokud možno  i autonavigace aby běžela v pohodě někdo mi dokonce říkal že na normalních autonavigacích od Garminu to nejde vůbec těd zas píšete že v nějakých jde bez problému a v nějakých jen částečně a teď babo raď 🙂 každopádně Vám všem zatím diky za rady

    #8253
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Pokud nehceš moc investovat tak jdi do řady Nuvi 300…měl jsem v norsku 360tku a bez problémů,na moři ti ukazuje to hlavní a to hloubky,vrcholy podmořských kopců atd,jen není voděodolná…na Aukru ji seženeš okolo 1500kč,k tomu SD kartu s norskem,takže tě to vyjde něco oklolo dvou tisíc.

    #8330
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    to argonaut2006:

    Mám Garmin Nuvi 250 v něm nahraný BlueChart Atlantic. Dost těžkým problémem je, že není vodotěsný. Koukal jsem, že by problém s netěsností vyřešil nákup 550tky, odrazuje mne však cena a velikost. Pošilhávám ale po Garminu 620. Jsem namlsanej z poslední dovolené, kdy jsme měli na lodi navigaci s velkým displayem a bylo to perfektní. Jinak ta 250tka je na silnici výborná. Mám ještě Mio a s tím jsem bloudil jak v tady doma, tak i třeba v Dánsku.

    #8341
    mikulcak
    Účastník
    (375 odpovědí)

    Ono se dá bloudit i s garminem pokud máš v nastavení označeno více map najednou,proto je lepší pokud se jezdí u nás mít označen jen Atlas Czech a pokud se jede do zahraničí tak atlas vypnou a zapnout City Navigator Europe NT.

    #8344
    MP
    Účastník
    (143 odpovědí)

    To Step – Mě MIO dovedlo vždy do cíle!!!!

    To mikulcak – poslal jsem Ti před 3dny soukr. zprávu. Zdarec

     

    #8354
    argonaut2006
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Všem děkuji za rady myslím že tu vodotěsnost by mohl částečně vyřešit tento obal http://www.sumotobrno.cz/174,obal-na-gps-pda.html

    #30100
    Miloš Provazník
    Účastník
    (23 odpovědí)

    Ahoj Norkové.

    Jedeme letos do oblasti Aure.

    Nemohl by nám někdo poradit kde seženem u nás námořní

    mapu této oblasti.

    Děkujem předem za pomoc či radu.

    #30105
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 Mlha

    Podívej se do starších vláken Diskuze – bude tam nějaké vlákno o mapách. MifakM tam vkládal mapy prakticky všech lokalit 🙂 🙂 🙂

    Doplnění – vlákno se jmenuje Námořní mapy a poslední příspěvek od Mifaka je právě mapa AURE 🙂

    #30112
    Radek
    Člen
    (24 odpovědí)

    Já řeším voděodolnost zatavením navigace do igelitového sáčku, který používám na zamražování masa. Malá svařečka sáčků s odsáváním vzduchu vejde do každého batohu. Po odsátí vzduchu se sáček doslova přilepí na display a ten je perfektně čitelný. Bez odsátí vzduchu je to s čitelností horší.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu BlueChart námořní mapy

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...