Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bighook v Norsku aneb rybolov na háček ve velikosti 18/0

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #337909
    Hasvagcamp
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Petrův zdar přátelé, v této epizodě o rybolovu v Norsku se budeme věnovat selektivnímu rybaření na háček ve velikosti 18/0, který se standardně používá k lovu žraloků nebo tuňáků v teplých mořích. Ukázalo se však, že i v Norsku tento typ háčku může mít úspěch a to především při lovu halibutů, mníků či trofejních tresek obecných.

    #337918
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Moc pěkný Zdenále. Taky tento hook používám, hlavně na mníky.

    #337928
    vydra-cz
    Účastník
    (216 odpovědí)

    Ahoj chlapi kde se dají koupit tak velký

    #337944
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Ahoj. V jednom Nórskom obchode som na ne narazil,Neviem,aká bola cena,ale mňa zaujali tie väčšie.Na jednej fotke na regále sú zavesené vedľa tých veľkých,aj tie menšie/asi posledné foto./.Pridám foto produktov v obchode.Sú tam aj diskutované gafy.

    #337945
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Nádhera.

    Jestli chceš vidět profesionálně vyrobenou  konkurenci (parodii) na rybolov v Norsku, pusť si snímek ČT 2  odvysílaný 1.2. od 21.45 h.

    #337951
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)
    #337980
    Hasvagcamp
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Všem díky za ohlasy hoši. Já ten hák kupoval na Aliexpressu, u nás v ČR jsem ho v této velikosti nezahlédl. V Norsku už ovšem ano, stejně jako píše Jakabo. Ptal jsem se majitele obchodu a ten mi řekl, že na to nikdo nechytá, nýbrž že háky v této velikosti používají jako gafy. No a nápad na nové video byl na světě. 🙂

    #337981
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Je to super nápad jak zkusit něco nového a zajímavého už nad tím přemýšlím a letos do toho na Hasviku jdu.  Díky za super  videa Zdenale.

    #338019
    Libor.
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Taky doufám ,že je konečně letos vyzkouším.

    #338020
    paveltreska
    Účastník
    (39 odpovědí)

    Hezke video ale jen pro ty co na toto maji more casu my co jezdime do stredniho norska a chcem par ryb pro sebe a zname (bohuzel to je dan) na vanoce na toto nemame moc casu CK nam hlasi 9 dni rybolovu jen z toho zustane max.6.5 dne a to se musi podarit pocasi-autobus nepocka-ovsem pro ty co tam travi mesice urcite super zabava-to nechci nikoho nasrat jen konstatuji jak to vidim ja.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bighook v Norsku aneb rybolov na háček ve velikosti 18/0

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...