Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 46 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Vlkous a poslední změna proběhla před 11 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53160
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Fakt moc pěkná práce 🙂 Zlatý ručičky:-))

    #53162
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Díky pánové, ale těch výrobců a výrobků je tady víc, u kterých jen tiše slintám….co si tak namátkou vzpomenu – Otta, Harty……..ty jejich věci jsou opravdu excelentní……..

    #53163
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    JIMMI napsal:

    Díky pánové, ale těch výrobců a výrobků je tady víc, u kterých jen tiše slintám….co si tak namátkou vzpomenu – Otta, Harty……..ty jejich věci jsou opravdu excelentní……..

    No hele, zase tak skromnej být nemusíš. Ty tvoje pilkry jsou fakt moc pěkný. :-D:-D:-D:-D:-D

    #53167
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    WOHANKA-TEAM – no tak doufám, že nám na to něco půjde nalapat – budeš se muset snažit- popřípadně už dopředu objednej potápěče, ať nám tam něco navěší – budeš mít možnost je na podzim vyzkoušet……:-D:-D:-D

    #53176
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Já taky přidám svoje výrobky

    #53177
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    #53178
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    JIMMI napsal:

    Díky pánové, ale těch výrobců a výrobků je tady víc, u kterých jen tiše slintám….co si tak namátkou vzpomenu – Otta, Harty……..ty jejich věci jsou opravdu excelentní……..

    No je pravdou, že Otta s tím nerezem je fakt šílenej 🙂 (v dobrém slova smyslu)

    #53378
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    To JIMMI: Děkuji za kompliment.To ale platí i o tobě.Není nad to když chytáš na svoje návnady a ještě k tomu fungují.Mí kamarádi upřednostňují tyto pilkry před kupovanými a to je dobrej pocit.Já se dnes taky neflákal a odlil jsem stovku a sto jsem jich nalakoval-šesti hodinová šichta.A teď večer předělávám pro známé staré na nové.

    #53379
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    #53380
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Takové barvy používám….

    #53418
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Jak ti fungují ty dvoudílné pilkry? Máš na to úspěchy?

    #53438
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak v pátek jsem oznámil našemu šéfovi party že pani řekla že k 60tinám nic nedostanu a ať jedu do Norska,nechtěl jsem s tim vyrukovat jako první ale ženský nejsou blbý.No tak začne zase kolotoč výroby,jedem jako vloni Alesund-Bukkholmen,takže vim co mě čeká a co mám vyrábět.

    #53458
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jak ti fungují ty dvoudílné pilkry? Máš na to úspěchy?

    To Sim:žádný zázrak,ale zkusím změnu barvy.Původně byli modrostříbrný a žlutomodrý. Udělám je černé se šupinami.Převážně chytáme polaky a možná mají zbytečně moc akce.Na obecné však fungují dobře.Ještě jedna věc,při náhozu se dost motají.Podle mne jsou lepší nástrahy než dvoudílné pilkry.Možná je zachrání novej kabát.

    #53470
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    meky napsal:

    …Je však záhadou,jak to, že umělohmotná víčka jsou chromová. Asi se jedná o speciální technologii. Jediná možnost je pokovení.

    Jedná se většinou o vakuové naprašování. Podobně se upravují plastové díly pro automobilový průmysl (chromové masky, drobné díly atd).

    Druhý postup je klasická galvanizace. A také se používá chemické niklování.

    #55298
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Zima neodchází, tak jsem to nevydržel a musel ve sklepě vyzkoušet nově koupený chromový lak. Jsem překvapen, zatím to vypadá dobře, čekal jsem to podstatně horší. Jen nevím, co s tím udělá slaná voda. To ale neřeším, chvíli to vydrží.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 47)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...