Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 211. až 215. (celkem z 215)
  • Autor
    Příspěvky
  • #358076
    Dedo145
    Účastník
    (2554 odpovědí)
    Úžasná změna počasí. Po týdnu vichřic a dešťů se nám dnes neskutečně vyčasilo. Moře jako rybník a ryby docela aktivní. Kluci z Močenku měli poslední výjezd a využili to naplno. Nachytali spoustu pěkných kelerů a na závěr si udělali radost i s pěknými okouníky.
    Já jsem si nalovil pár kelerů na salát a pár okouniků na zítřejší oběd pro novou slovenskou partu.
    Už tu mám i Marečka a to je neklamné znamení toho, že se blíží konec sezóny
    #358077
    Laura
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Budu muset zkusit nějaké vyrobit

    #358094
    Dedo145
    Účastník
    (2554 odpovědí)

    Po včerejším voleji se dnes zase rozfoukalo. Zkusili jsme se schovat za Asen a nachytali pár salátovek a makrel. Večer grilovačka čerstvých makrelek a výroba treskoveho salátu.

    • Odpověď byla upravena před 3 dny a 10 hodinami uživatelem Dedo145.
    #358114
    Dedo145
    Účastník
    (2554 odpovědí)
    Včera nám hodně zafoukalo a tak jsme se věnovali vytahování lodí, údržbě a úklidu. Večer ještě výdej tresky v majonéze a posezení při krásné večerní duze, která nám slíbila lepší počasí.
    Předpověď se vyplnila a dnes po obědě jsme vyrazili na 82-ku nalovit nějaké základy pro slovenskou partu. Vydařilo se to na jedničku. I když aktivita ryb byla jen průměrná,tak jsme do večera nachytali na každé lodi téměř dvě bedny kelerů a já jsem mezi nimi vyloupnul i slušného 11 kg halibuta. Večer ještě fishcake pro celý kemp a teď připravují vývar z halibuta na zítřejší polévku.
    #358133
    Dedo145
    Účastník
    (2554 odpovědí)

    Po ranní práci se nám zase trochu vyčasilo a tak jsme vyjeli odpoledne na polakovačku. Trochu nám pršelo,ale vítr byl cca 4-5 m/s a tak se v driftech okolo 1,5 km/hod dalo super vláčit. Rybky byly průměrně aktivní a tak na každé mělčině jsme dostali aspoň jednoho polaka.

    • Odpověď byla upravena před 11 hodinami a 9 minutami uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 211. až 215. (celkem z 215)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...