Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #301186
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Cely den desitka vitr,tak jsme se venovali uzeni makrelek a jinym zajmovym cinnostem

    Ty makrelky vypadají suprově. 🙂

     

    Bohuzel nam pocasi nedovoli vyjet a tak se stale venujeme lovu makrel z pobrezi a naslednemu uzeni .Dnes jeste cely den desitka ,ale zitra by se na 4-5 hodin mohl vitr uklidnit,tak vsichni urcite vyleti na vodu.

    #301207
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vitr se dnes na tri hodinky zklidnil a tak vsichni makrelkovali okolo pristavu.Ja jsem s jednou lodi vyjel na Husoyu zkusit nejakeho polacka.Ryby vsak dve hodiny absolutne nebraly.Zlomilo se to az v 17 hodin a za hodinku jsem mel 7 polaku v bedne.Pak se zase rozfoukala osmicka,tak jsme mazali do pristavu.

    A zase mame louceni a vitani.Mam tu ted spoustu starych vlku a zitra jeste v desitce asi nevyjedeme,ale pozitri to uz vypada nadejne.

    #301211
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Koukam poláci stále při chuti. Hned bych zase vyrazil

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem honzak.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem honzak.
    #301235
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Pocasi je stale katastrofalni.Kluci v zoufalstvi vyjizdeji do 7-8 m/s vetru a husteho deste aby aspon nalapali nejake makrelky.

    Vecer se na dve hodinky vitr trochu uklidnil a tak jsme s trineckou posadkou zkusili nejake polacky.Klukum to moc nebralo a ja jsem za tu kratkou dobu chytil 4 polaky a jednu tresku.Zcela nahodne se pri zdolavani nejvetsiho polaka /86cm/priblizila druha lod a kluci udelali docela peknou reportaz .

    Zitra se ma na jeden den trochu umoudrit pocasi,tak ocekavam velky napor na more.

    #301253
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Jeden z poslednich dni v tomto mesici,kdy se jeste da chytat.Vsichni vyjeli v plne zbroji na vodu.Vetsinou se kazdy zajima o makrely,protoze jine druhy ryb uz maji v mraznickach z jara nebo leta.

    Moje zajmy jsou trochu nekde jinde a zajimaji mne spis polaci.Vcera po dlouhem brazdeni vod Melsteinu a Asenu se nam se spolujezdcem zase splnil sen kazdeho vlackare.Polaci brali na kazde nahozeni a stravene hodiny na vode se zurocily do krasneho zazitku.

    Dnes zase fouka 14m/s a tak resime zitrejsi a na delsi dobu asi posledni vyjezd .

     

     

     

    #301299
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Dedo,  děkuji za všechnu tvoji péči a vynikající pochoutky z ryb.  Letošní Bakkan opět nezklamal, byť nás trápilo větrnější počasí než v minulých letech. Makrely tu jsou, ale hejna menší s většími kusy.  Některé makrely měli přes 1kg. Na privlač- luxusní zážitek.

    #301311
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vcera se jeste chlapci od Macochy kochali vyhledem z trihlavnoveho dela/meli uz nachytano/ a dnes se prodiraji bouri nekde ve Svedsku.

    Ostatni vyuzili chvilkoveho zeslabnuti bourky a vyjeli na rozhoupane more.Dolbovci nachytali paradne a my jsme s Romanovci pokouseli polacky na Husoyi.Bylo to tezke,rybky nekousaly,ale trpelivost prece jen nejake ruze prinesla.Dnes se s touto super partou loucim a preji jim stastnou cestu.

    #301339
    black
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Ahoj Petře, počasí máte opravdu zajímavé, vzpomínám na Bakan, prosím nemáš mail na Bena, mám na něj telefon, ale nějak se nemůžeme spojit. Zatím díky a přeji šťastný lov. JČ

    #301362
    Sim
    Správce
    (11215 odpovědí)

    Včera jsem se vrátil z Bakkanu. Počasí velmi proměnlivé, ale i tak jsem ze 7dní chytal 4dny, což na makrely úplně stačilo. Vycházelo velmi pěkně, že jsme den chytali a druhý den odpočívali. Makrely jsou ve velmi malých hejnech, projedou a potom se na ně zase 20min čeká. Chtělo to chytat na originál návazce s pěti mouchama, ikdyž riskujete zamotání, protože po dvou mouchách to málo přibývá. Na rozmotávání je času dost, když se čeká na další hejno. Makrely jsou velmi pěkné mnoho jich bylo až 1kg. Limit se dal nachytat za 2 vyjížďky. Cesta tam i zpět katastrofa. V Německu rozšiřují a modernizují dalnice stejně jako u nás. Dálnice z Berlína na Roztock uzavřena a svedena na silnici II. třídy s kyvadlovým provozem, spoždění 5h, ujel mi trajekt z Roztocku v 13h, 15h a byl jsem rád, že jsem stihl v 17h. Dánsko a Švédsko úplně v pohodě. V Norsku uzavřena silnice č.3 z Elverum směrem na Tynset a objížďka kolem 100km až ke švédským hranicím stála taky za to. Plánovaný příjezd na Bakkan ve 10h se změnil na 16h.  Zpět jsem jel po E6 a tam to bylo bez problémů. Příští rok zkusím lov makrel v říjnu. Díky všem zůčastněným za skvělý pobyt!

     

    #301695
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Ahoj Petře, počasí máte opravdu zajímavé, vzpomínám na Bakan, prosím nemáš mail na Bena, mám na něj telefon, ale nějak se nemůžeme spojit. Zatím díky a přeji šťastný lov. JČ

     

    Benn je do konce zari na dovolene v teplych krajinach

    #301696
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Tak nam konecne zacala foukat dvacitka.Do dnes to byla jen osumnactka .Vyhlidky na zlepseni zatim v nedohlednu.

    #301698
    spela
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Jsme na Harbaku od soboty, muzu potvrdit. Jediny mozny den pripada pri trose stesti na zitra. V sobotu domu. Letosni norsko pouze ve znameni hribu.

    #301707
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Chlapi nebláznite ja sa na Bakkan práve chystám.

    #301715
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Tak nam konecne zacala foukat dvacitka.Do dnes to byla jen osumnactka .Vyhlidky na zlepseni zatim v nedohlednu.

    Ahoj dedy vrátil jsem se z Bessakeru tam taky lítali rackove na zpátečku

    #301729
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Vcera odpoledne se nam vitr na chvilku zklidnil a tak jsme vyjeli do relativne nejklidnejsi zony na Husoyu.More bylo stale rozhoupane a lokalni bourky,ktere se stridaly jedna za druhou jeste situaci zhorsovaly.Kluci to po par driftech vzdali a vratili se do pristavu.

    Zachytal jsem si vcelku dobre a privezl si za tu chvili 10 polaku a dva 8ocm dorsaky.Promoceny,vyfoukany,ale spokojeny jsem se vratil na Bakkan a klukum za odmenu nachystal sashimi,po kterem se jen tak zaprasilo.

    Dnes uz zase desitka vitr a klid na luzku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...