Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 991. až 1,005. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #264019
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Vzhledem k zacatku krabove sezony Benn zakoupil KRAB MAKER.Zakoupil 4 nove kose na kraby  a nekolik kladivek .

    Uspesne je testuji a dnes se celym kempem rozlehalo klepani jak vsichni rozbijeli klepytka

    #264020
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Takze party jsem rozjezdil a zitra jedu na letiste pro nove klienty.Doufam,ze po intenzivnim pouceni se mi nejake fotky opet dostanou do ruk

    #264022
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Vzhledem k zacatku krabove sezony Benn zakoupil KRAB MAKER.Zakoupil 4 nove kose na kraby a nekolik kladivek . Uspesne je testuji a dnes se celym kempem rozlehalo klepani jak vsichni rozbijeli klepytka

    Šikovná věcička, konečně nebudou smrdět vaření krabi na barácích. Moc se mě to líbí.

    #264027
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Vzhledem k zacatku krabove sezony Benn zakoupil KRAB MAKER.Zakoupil 4 nove kose na kraby a nekolik kladivek . Uspesne je testuji a dnes se celym kempem rozlehalo klepani jak vsichni rozbijeli klepytka

    Ahoj Dědo a Bene, už se těším na srpen. Doufám, že tam krabíci ješte vydrží a že je ochutnám. Jinak chytáte krásné ryby. Děti se už nemůžou dočkat na makrely a polaky.

    Zatím ahoj Honzák

    #264033
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ani my už se nemůžeme dočkat, naštěstí to máme už jen za 3! A v neděli doufám vyrážíme na moře!

    Jizera  Team – chata Torfride

    #264087
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes jsem stravil temer cely den na letisti.Kluci z Hanacka prileteli sice nacas,ale nekde po ceste se jim zatoulaly 2 kufry.Nastesti vse se napravilo s priletem dalsiho letadla a tak jsme to po prijezdu na Bakkan oslavili stamprlickou kubanskeho rumu.Moji opusteni rybari se snazili sec to dalo.Svedska rodinna skupina dnes mela posledni den a je skoda,ze uz konci,protoze jejich foto jeste neni idealni,ale pomalu se uci.

    #264088
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Rakusaci dnes meli slusny den a mimo 9kg dorse a par 6-kilovych keleru se nic mimoradneho neudalo.Bohuzel fotky jsou nepouzitelne.Ostatni se jen rano projeli a s prvnimy naznaky deste se vratli bez vaznejsich ulovku.

    Zitra jedeme na zkusebni jizdu s Hanaky a zamereni bude na polaky.Jeste se k nam mozna prida Ruska grupa

    #264100
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Vzhledem k zacatku krabove sezony Benn zakoupil KRAB MAKER.Zakoupil 4 nove kose na kraby a nekolik kladivek . Uspesne je testuji a dnes se celym kempem rozlehalo klepani jak vsichni rozbijeli klepytka

    Ahoj dedo vyzerá to super zvládlo by to uvariť aj olovo ? Pilkre by sme zalievali pri zlom počasí ha ha.

    #264141
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Ahoj dedo vyzerá to super zvládlo by to uvariť aj olovo ? Pilkre by sme zalievali pri zlom počasí ha ha.

     

    Marecku na olovo je to jak delane.Vykon to ma obrovsky a 20l studene vody vari za necelych 20 min.Kdyz to Benn prinesl,tak mne to hned napadlo.

    #264144
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Omlouvam se za opozdeny report ze vcerejska,ale neustaly spankovy deficit me zahnal do postele uz ve 23,00 hod a probudil jsem se az ted.

    Vcera jsme vyjeli konecne na polaky.Cestou za Husoyu jsem se zastavil se tremi dalsimi lodemi u sikme tycky vyzkouset kelery.Byli tam a jeste ke vsemu se tam ojevili i pekni okounici .

    Protoze vsak nasim cilem byli polaci,tak jsme po zkusebnim driftu pokracovali dale.

    #264149
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Za Husouyou u trojnozky jsme zacali na melcinach okolo 5 m ale v prvnich driftech to bylo dost chudobne.Po chvili vsak klidna voda,temer bez driftu,zacala varit makrelami.Vyzkouseli jsme to tedy s vlacenim pod hejny makrel a uspechy se dostavily okamzite.

    #264162
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Polaci,kteri mi chybeli na obvyklych mistech se  nasli a pak uz to bylo co drift to pekne ryby.

    #264167
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Sem tam se mezi utoky polaku dal chytit i nejaky ten dorsak.

    #264170
    Spacir
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan a chválím stavbu grilu. Při té příležitosti bych se rád zeptal, zda neuvažujete také o stavbě udírny, možná by to byla otázka do diskuze, zda by o ni byl vůbec mezi rybáři zájem. Problém, by mohl nastat s dřevem na uzení, které by si každý asi musel přivézt s sebou. Ptám se proto, že jsem mluvil s benešovskými rybáři a ti by měli velký zájem.

    Prenosnou udirnu tu mame a staci si privezt jen pytlik bukovych pilin.Snazim se Benna presvedcit spis o vybudovani sauny.Uz jsme ve stadiu,kdy vyhrivaci teleso uz koupil,takze uvidime jaka bude zima a jestli stihne jeste dalsi pristavbu.

    Díky za info, budu takto tlumočit a sauna, tak to je určitě skvělá věc, jenom aby byl pak čas na chytání.

     

    #264172
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Postupne se rozfoukavalo,drift se zrychloval a polaky vystridalo helno krasnych keleru.Gratuluji Michalovi ke krasnym ulovkum,protoze zdolavat kelera pres 90cm na silonu 0,28 byla dobra prace a dloooouhy zazitek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 991. až 1,005. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...