Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263821
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Benn je showman to všichni víme, mám ho rád, kluka ušatýho. Tak teď už zase nějaký ryby jo?

    #263849
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Benn je showman to všichni víme, mám ho rád, kluka ušatýho. Tak teď už zase nějaký ryby jo?

     

    Bohuzel jeste ne.Dopoledne jsme s Bennem resili problem ucpaneho prepadu ze septiku a hledali jsme v mori usti odpadove roury.Nakonec se nam to podarilo.Vse uz zase funguje.

    #263851
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Rano opet mlha a nikomu se do ni nechtelo vyjizdet.

    #263852
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Nakonec se prece jen mlha zdvihla a dve lode Svedu se vypravily na Melstein.Vratili se vsichni bez ulovku/jen par okouniku/ a stezovali si na nulovy drift a absolutni pasivitu ryb.Me mezitim najel uz uplne plny kemp,takze zitra to uz snad bude o rybach.

     

    #263854
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Zdravím Bakkan. Tak doufám, že to včerejší tropické počasí byla taková malá výjimka a že dneska po ochlazení (dle yr.no mělo byt přes den opět max. 16 st) ze situace navrátila k „normálu“. A co makrely, když bylo teplo, ani ty nešly? A jak to s nima vypadá, teď už by tam měly být? V reportážích jich moc není. My dnes za 7! Jizera Team

     

    Zitra planujeme posezeni u varenych krabu a tak jsem vecer vyjel nalovit nejake navnady do kleci.Trvalo mi to asi pulhodinku a mel jsem cca 30 makrel.Takze kdo chce ten si je nachyta.

    #263955
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Je to hruza.Pocasi jak ma Maledivach a nasi rybari si jezdi jen na dvouhodinove vyjizdky a privezou si par dorsiku se kterymi jsou vrcholne spokojeni.Vlastne jsou to dovolenkari,kteri si sem tam vyjedou na ryby.Kdyby takove pocasi meli nasi dravci,tak by ve filetarne byly fronty.Jedina parta ,ktera se trochu snazi,tak je rodinka uzasnych ze Svedska.Bohuzel fotky,ktere jsem od nich dostal jsou prikladem toho,jak se fotit nema.

    #263957
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Ale pokud se tyka rodinky a ne ryb,tak to jim foceni jde paradne

    #263958
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Uz jsem to nevydrzel a pozval jsem DOVOLENKARE zitra na vyjezd.Doufam,ze se mi po dvou hodinkach neotoci ke brehu

    #263997
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    ….věřím Dědo , že je rozhýbeš. To nás si přemlouvat nemusel viď ? Je vidět, že někteří si jedou “na ryby” opravdu odpočinout-mají recht !!

    #264004
    Spacir
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan a chválím stavbu grilu. Při té příležitosti bych se rád zeptal, zda neuvažujete také o stavbě udírny, možná by to byla otázka do diskuze, zda by o ni byl vůbec mezi rybáři zájem. Problém, by mohl nastat s dřevem na uzení, které by si každý asi musel přivézt  s sebou. Ptám se proto, že jsem mluvil s benešovskými rybáři a ti by měli velký zájem.

    #264006
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan a chválím stavbu grilu. Při té příležitosti bych se rád zeptal, zda neuvažujete také o stavbě udírny, možná by to byla otázka do diskuze, zda by o ni byl vůbec mezi rybáři zájem. Problém, by mohl nastat s dřevem na uzení, které by si každý asi musel přivézt s sebou. Ptám se proto, že jsem mluvil s benešovskými rybáři a ti by měli velký zájem.

     

    Prenosnou udirnu tu mame a staci si privezt jen pytlik bukovych pilin.Snazim se Benna presvedcit spis o vybudovani sauny.Uz jsme ve stadiu,kdy vyhrivaci teleso uz koupil,takze uvidime jaka bude zima a jestli stihne jeste dalsi pristavbu.

    #264009
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    More nam dnes pripravilo pekne pohoupani.Vitr byl v pohode,ale od severu se na nas valily vlny,ktere zpusobily,ze cesta na Melstein nam trvala skoro hodinu.Asi byla nekde severne od nas pekna bourka.Rakouske lode se venovali dorsum a halikum pred melsteinskymi ostrovy a mimo nekolika slusnych dorsu se jim povedl i 12kg halik

    #264011
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Po mych pripominkach se Svedska parta pokusila nafotit 108cm dorse.Posudte sami jak to dopadlo

    #264013
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dalsi nemeckou partu denne skolim jak na polaky a dnes se mi pochvalili prvnimi uspechy

    #264015
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    S Ruskou partou z Nemecka jsem absolvoval poradnou lochneskou drahu na zapadni hrane Melsteinu.Bohuzel v dvoumetrovych vlnach jsem nic nenafotil.Nachytali jsme kazdy bednu keleru a mimoto jsem se zasil na vetsi hloubky a zkusil okouniky.Brali pekne a velikost byla na str. Norsko velmi slusna.Fotky jsme museli udelat az za ostrovy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 976. až 990. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...