Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 961. až 975. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263328
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Zitra to uz zase bude o rybach.Novi hoste sice budou prijizdet az odpoledne,ale ja jsem dostal objednavku na pruvodcovstvi od party Danu,ktera je ubytovana ve vedlejsim fjordu.Doufam,ze uplnek nam nazkazi zitrejsi rybarinu

    #263428
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To JAKABO: no tak ti odpovím na oba tvé příspěvky, jelikož jsem tam směřoval. Tak tedy na Bakkanu jsem byl už čtyřikrát a pokaždé, ačkoliv jsme to nijak nehnali byla cesta vždy o něco kratší. Loni jsme jeli na Averoy a celkem nás zaskočilo, když jsme se ocitli v Dombásu před pátou ráno. Ptal jsem se proto, jestli zase Norové trochu postoupili ve stavbě dálnice E6 za Švédskem a u Lilehammeru. Řešíme totiž ten samý problém, jak stihnout noční trajekt z Trelleborgu cestou domů kvůli odpočinku.

    První trajekt co vím jede z   Brekstatu v  6:20 ráno, v sobotu až v 7:30 . Trajekt z Trelleborgu letos jede ve 23:50 hod. což by se mohlo stihnout. Zpravidla jsme bývali kolem 22:00 hod v Malmo a odtamtud už je to kousek. Třeba by to bylo rychlejší po trojce, my doposud jezdili přes Dombás kvůli fotce s trolem. Jaké tedy máte s cestou z Bakkanu zkušenost? Dík za odpovědi .

    #263430
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Jak jsem uz predeslal v poslednich zpravach,tak dnes je to zase konecne o rybach.Mladi Danove byli z more ponekud vykuleni a s pujcenymi pruty si malem povypichovali oci.Proto jsem je nechal zaskolit na prvnim kopci na malych kelerech.Chvilkami jsem se bal,ze v navalu prace prevrati lod.

    #263433
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Rychle se vsak zaucili a pak na zapadni hrane Melsteinu uz byli jako sehrana parta

    #263439
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes jsem musel hledat hejno trochu dele ,ale kdyz to prislo,tak se pruty ohybaly vsem najednou.Nasledovalo foceni ulovku a bylo se cim chlubit.

    #263441
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Pres obedovou prestavku jsme zkusili vlacit,ale moc jim to neslo.Tak jsme se vrhli na dorse a to uz bylo jine kafe.Po nekolika 80-kach prisla i metrovka.

    #263443
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dalsi dve metrovky lezely vykuchane na stole ve filetarne.Dostala je jedna svedska lod.Vypadalo to,ze kralem lovu bude devce z karavanu se svym metrovym halikem/nez jsem se k nim dostal zaspali,takze foto az zitra/,ale nakonec prijela druha svedska lod a posledni den jejich pobytu oslavil mlady Sved timto 26kg halikem

    #263454
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Step- Občas sa nám stane,že ideme po úplne novej ceste a navigácia je mimo.Akoby sme išli po poli. Máš pravdu,že stavajú nové cesty,ktoré skracujú trasu. Ale  trajekt využívam Stena Line a tento rok sa nám stalo,že nám nočný trajekt posunuli aj o hodinu skôr.Tým sa mi to komplikuje,alebo pozriem TT-Line. Do Sasnitzu nemajú kajuty,tak volím len Trelleborg-Rostock.

    Že by sa planéta scvrkávala? Možno ešte desať rokov,a budeme chodiť na Bakkan pešo.

    #263643
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Jeste slibene foto vcerejsiho halika .Dnes mi najizdeii hoste a motal jsem se okolo lodi a pristavu.Na zitra mam zase vyjezd takze snad v tropicke teplote 28 stupnu neco ulovime.

    #263645
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Pro zajimavost trasa 4 svedskych mladiku,kteri maji dohromady pres 300 roku.Nastesti to odnesla jen vrtule

    #263714
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Tropicky den se projevil i na aktivite ryb. projeli jsme nekolik zajimavych mist a vsechno bylo jen o malych kelerech.teplota vzduchu 30 stupnu a voda jak na jezirku .

    #263723
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Zapadni hrana Melsteinu jeste nikdy nezklamala,tak jsme to zkusili tam.Ryby braly jen nahodne a velke hejno pod nami vubec nejevilo zajem o nase nastrahy.Na svem 600g pilkru jsem citil jak klepe rybam po hlavach,ale zajem ryb byl nulovy.Vetsina ryb byla podseknuta.Melo to vsak vyhodu a kdyz nebrali keleri,tak jsme se dostavali do hloubek,kde na nas cekali okounici.Krasny den,nadherne pocasi,ale ryby na to nereagovaly.zitra snad budou aktivnejsi

    #263771
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Zdravím Bakkan. Tak doufám, že to včerejší tropické počasí byla taková malá výjimka a že dneska po ochlazení (dle yr.no mělo byt přes den opět max. 16 st) ze situace navrátila k “normálu”. A co makrely, když bylo teplo, ani ty nešly?  A jak to s nima vypadá, teď už by tam měly být? V reportážích jich moc není.

    My dnes za 7! Jizera Team

    #263780
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Po kratkem norskem lete se dnes znacne ochladilo.Po vcerejsim dlouhem vyletu rano nikdo nevyjel a odpoledne prisla mlha a to takova,ze skoro nebylo videt na sousedovy kravy.

    #263782
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Takze cekame na zitrek a ja jsem si stihnul aspon udelat hospodarsky den v domecku a pristavu.Dnes jsme se take loucili s karavanaky .Kdyz Benn zkusenym okem zkontroloval postavu vyherkyne,tak to vyresil salamounsky a misto tricka venoval nejlepsi rybarce cepici/proste na takove popredi se v Norsku tricka nedelaji/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 961. až 975. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...