Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #263155
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes jeste pocasi moc nepralo,tak jsem se povenoval dalsimu neumelemu videu:

    #263157
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Odpoledne prece jen chlapi vyjeli a nevraceli se s prazdnou.Padlo nekolik metrovych dorsu a dva metrove halibuty.Bohuzel je tu u nemeckych soudruhu zvyk,ze vsechny ryby hned na lodi kuchaji,tak jsou prakticky nezverejnitelne.A tento halik dostane jmeno Svedsky strakac.Presto musim Svedy pochvalit.Za 3 dny 4 halibuty je dobra vizitka.

    #263159
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    A protoze uz zacina krabova sezona,tak si je davam kazdy den na veceri.Zitra vyjizdim s Nemci,takze snad stihnu nejake ryby zachytit nez je vykuchaji

    #263161
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    A protoze uz zacina krabova sezona,tak si je davam kazdy den na veceri.Zitra vyjizdim s Nemci,takze snad stihnu nejake ryby zachytit nez je vykuchaji

    To musi být dobrota

    #263167
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Zdravim, muzu se zeptat, kde byly uloveni ti halibuti? Alespon zhruba – v jakých hloubkách a na jakou nastrahu. Chteli bychom je letos taky zkusit, věnovat domu alespoň jeden vyjezd. Reaguju na ty Svedy – protože 4 ks za 3 dny je myslim i na Bakkan dost slusny výsledek. Diky.

    #263208
    majda
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Tak za měsíc dorazíme ! Už se těšíme na úlovky a na skvělého rádce Dedo 145.

    Pavel, Pepa a spol.

     

    #263229
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    To by bylo dlouhe povidani.Ale ve zkratce.Svedove 2ks Husoya -zapadni hrana z 30m do 250m,1ks pred Melsteinem na 35m.Nemci z videa na 48m kopci smerem od Storflua na Melstein na pilkr.Dalsi Nemci na melcinach smerem na jih od Melsteinu.Dalsi Nemci u Asenu za melcinami za kaplickou.Ale myslim,ze to ti moc nepomuze.Az prijedes tak si to muzeme probrat.

    #263233
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Rano jeste trochu poprchalo,ale vitr nepresahl 4m/s tak jednoznacna volba padla zase na Melstein.Uz se tam jezdi jako kdysi do ZOO.Jeli jsme se 4-mi lodemi a dohoda byla,ze rano dorse a pak se uvidi.Docela se s dorsaky darilo.Ja jsem jich mel za 2 hodinky 8 a Nemci jich taky par natahali.Vitezkou vsak bylo devce z karavanu se svym osobakem =dors 1m a 9,5kg

    #263238
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    V poledne nastal uplny klid jak na hladine,tak i pod hladinou.Prestehovali jsme se proto z dorsovist na keleroviste a tam se sem tam nejaky keler podaril.Byl uplny calm a voda se ani nepohnula.Bylo tezke ryby hledat.I zde vyhlala zena.Livia s prehledem s rucnim pohonem multaku vytahla krasnou dvojicku ze 100m.Zajimave bylo to,ze kelery jsem nasel za hranou az na 500m hloubce ve sloupci od 60 do 140m.

    #263240
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Ponevadz jsme se pohybovali na hroznych hloubkach,tak nebylo nic mimoradneho chytit pekneho okounika.Zitra bude jeste pekne pocasi,tak se muzeme tesit zase na pekne ulovky

    #263253
    Radim Linka
    Účastník
    (93 odpovědí)

    To by bylo dlouhe povidani.Ale ve zkratce.Svedove 2ks Husoya -zapadni hrana z 30m do 250m,1ks pred Melsteinem na 35m.Nemci z videa na 48m kopci smerem od Storflua na Melstein na pilkr.Dalsi Nemci na melcinach smerem na jih od Melsteinu.Dalsi Nemci u Asenu za melcinami za kaplickou.Ale myslim,ze to ti moc nepomuze.Az prijedes tak si to muzeme probrat.

    Dlouhému povidani se nebráníme, ale na to je nejlepší dobre moravske vinko – něco protahnem celnici a pak muzeme posedet na naší opustene chate Torfride a podiskutovat. Radim

    #263259
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dneska se ryby zblaznily.Vsichni vozili plne bedny ze vsech koutu more.Dva 14kg dorsi a nekolik metrovek prijelo vsak jako obvykle vykuchano a pohled na ne byl hrozny.Fotky na lodich se u Nemcu moc nenosi,takze proto jen slovem.Ja jsem si udelal dnes trochu volnejsi den a protoze uz byli vsichni rozjezdeni a mista znali,tak jsem si vyrazil na polaky.Pridali se ke me jedini CZ zastupci z karavanu a pri vyjezdu na mne cekal jeste jeden Nemec.Vysvetlil jsem mu,ze na 1000g prutech se mu bude tezko vlacet 40g jig,ale nedal se presvedcit a pustil se za nami.Po ceste za Husoyu mne napadlo zastavit na kelerovisti u sikme tycky a hned se to rozjelo.Nemecka posadka tam zustala a kdyz jsem je nechal bez dozoru na 3 hodinky tak to dopadlo takhle=96 keleru.

    #263265
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    My jsme pokracovali asi o 6km dale a hned prvni drifty nam rozjasnily tvare.Ryby byly neuveritelne aktivni a na kazde nahozeni prisel zaber.Vsichni polaci se chytali v jedne mire okolo 80cm a byly to super souboje.Ja mam uz konecne sve oblibene Bluebery .

    Spokojenost vsech je prevelika a na pristi rok si uz vedouci zajezdu objednava uplne cely kemp na 2 tydny.

    #263289
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

    Dnes byl na zapadni fronte klid.Osmicka vitr a plne mrazaky nikoho nedonutily vyjet na vodu.Zitra se loucim s nemeckym zajezdem a budu mit asi 2 dny volneji,nez zacnou najizdet dalsi hoste.Aspon dam zase do poradku filetarnu a prilehle okoli.

     

    #263293
    Dedo145
    Účastník
    (2542 odpovědí)

     

     

    Ahoj Pavliku.Nejak mi hapruje muj mail a tak nevim,jestli jsi dostal moji postu.Cau Dedo

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...